Jump to content
Forum Windows-az.com

web camera driver

qüerty

Recommended Posts

Salam. Mən kompüterə windows 7 sistemini yazandan sonra kompüter web camerani tanımır,driver yazılır cameranı qoşanda isə pəncərə açılır amma görüntü olmur. Web camera usb ilə qoşulur, markası intex (104-wc), windows xp/vistanı problemsiz dəstəkləyir.

Bir dənə ona görə VMware Workstation proqramını işlətməyə məcburam xahiş edirəm onun win 7 dəstəkli drayverini tapasınız.

Proqramlar telegramda

bildiyime gore web kamera USB basliqlidi...qeyd edimki USB basliqli web kameralarin divere ehtiyaci yoxdu..sebeb ozunde driver olur ilk qosulanda gizli olaraq avtomatik driveri yukleyir..ola bilerki web kamera alanda diskq cixsin icinden ama o disq yalniz Windows 95-98 ucundur..yeni Windows XP ucun USB driverine ehtiyac yoxdu..Sen windows 7 ile format edende web kamera komputere qosulu olsun..onda ozu avtamik driverini taniyacaq..eger onadad olmasa saytda bu yaxinlarda Driver paketi yerlesdirildi..onu yukleyib istifade ede bilersen...

Driveri axtardı ilk qoşanda x işarəsi gəldi və internetdə tapa bilmədi. XP və Vista üçün isə ayrıca diski var. Dediyin üsulu da yoxluyacam ancaq format edəndə. Driver Paketini yükləmişdim ondan başqa da bir çox driver paketləri yükləmişdim.Ancaq heç birinin içində tapa bilmədim.

Sizdən xahişim driver detective proqramının serialını, crackını sayta yerləşdirməkdir. Bunu etsəniz çoooooox minnnətdar olaram.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...