Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7 yuxu rejimi

Barcelona_FC

Recommended Posts

Məndə Windows 7-di.PRoblem isə bundan ibarətdi.Məslən mən böyük həcmli faylı yükləməyə qoyuram, əl dəymədən qalır.Təxminən 30-35 dəqiqədən sonra öz-özünə Azərbaycan dilində desək yatmaq rejiminə keçir.Yəni ekran sönür.Yandıranda isə yükləmə dayanır..Buna görə hər 10 dəqiqədən bir siçanı silkələyirəm.XP-də həll etmişdim.Amma burda bilmirəm.Mümkündürsə bilirsinizsə cavab yazardınız :)

Proqramlar telegramda

mendede windows 7di.indi men deyenleri ele hech vaxt kompun yatmaq rejimine kechmesin.

rabociy stolda mishkanin sag duymesini bas/personalizachiyaya gir.ordan zastavkaya kech.acilan pencerede ashagida izmenit parametri elektropitaniya yazisi goressen.ora gir.yene pencerre acilacaq.orda sol terefdeki bashliqlarda nastroyka perexoda v spyashiy rejim goressen.orada gir ve ordaki zaman gostericilerini nikoqda ile evez et.cetin gorune biler ama cox asandi

mende windows 7 ultimate veya maksimalnayadi.eger sende bashqa 7-dise onda bashlangic bir az ferqli ola biler.amma qalani eyni gedecek

Salam..menim problemim beledir-hp probook 4515s win7 yaziram super olur her sey ..aktivasiya da qeseng...amma bir problemi qalir...sanki videocardi gormur..aparatnaya uskoreniya deyir ya aktiv deyil ya da ki bu videokart desteklemir bu w7(halbuki ele teze gelende ustunde w7 idi) VGa ni..

Апаратное ускорение отклучено или не поддерживается видеоадаптер.Это может замедлит игру.уведитесь что установлена самая последняя драйвера видео драйвера.Видеоадаптер вклучено апаратное ускорение...

yeni bir sozle oyun acilireee acilmasa ondan yaxsidi...basqa notebooklara w7 yazirsan butun driverler yuklenir,,meni maraqlandiran odu ki bu probuka vga yuklenmir ki??? komek etseniz cox sevinerem..tewekkurler...

Guest terlanyek

Brat nolsunki üsdündə gəlir mən bu yaxınlarda 1 notebooka yazdım 7 notebook ən təzələrdən idi tapmadı vganı sonra netdən araşdırdım yüklədim o onluq deyil 7 hərdən driyver tapmır çünki təzə videokartlardandır Sən notebookun saytından videokartın driyverin yükləyə bilərsən 7 olabilsinki tapmayıb yada başqa səbəb

• 2 hafta sonra...

Salamalar.....Manim fikrimce,birinci oz notebookuvun modelini yaz googlda parametirlarine bax ve daiqi olaram (vga)-nin modelini gorur internetdan en axrinci abdeytle tap,en axrinci driverin versiyasini yukle.Yadaki win7 dayiw bawqa win7 yaz,problem sistemda ola biler vga-ni taniya bilmir.UGURLAR

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...