Jump to content
Forum Windows-az.com

GTA IV-ə istədiyiniz maşını əlavə etmək

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

qaqa cox sag ol evvelki gta 4 un qurasdirilmasini edib bir az oynayib bunu edib masinlari elave edecem .

qaqa bu proqram yaxsidir ,sade olduquna ve dediyin kimi proqramlar icinde yaxsi olduquna gore. men evveller spark ile edirdim bezen masinlar her yanda olurdu ayri masinlar olmurdu. olandada az,coxuda taksi olurdu sheherin.

+ bir sulada verim meselen men bmw x6 yuklemisem,her hansisa bir saytdan. men hemin o bmw ni istediyim masinin ustune yaza bilerem ? yoxsa nece ?

bu xetani verir proqram.

sen gosterdiyin kimi oyun qurulu olduqu qovluqu secirem ve bu xeta ile rastlasiram. men c diskine, proqram files (x86)\\rocktar games\\gta Iv bu qovluqu secirem .

65f1d2dda442.jpg

qaqa sonuncu 1.2 ini qurdum proqram isledi. indi baxacam gorum masinlari elave ede bilirem

qaqa internetden axtarib bi dene x5 yukledim. masin rebacadi nedi hemin adli faylin ustune quruldu. birinci yasil geldi, sonrada 4 dene yasil qush usaresi mende next eledim succesfull yazildi,sora cixdim oynadim oyunu. duz seherede 30 deq firlandimki x5 gorum,bir masini gordum,yeni hemin x5 hansi masinin ustune yazilibsa hemin masindan seherde cox azdi .

men youtubede baxdim hansisa f duymesini basirsan solda yuxari kuncde menyu kimi nese gelir ve ordan istediyi masinin kod kimi secirsen yuxaridan asaqi dusur.

bele sey tapa bilersen? birde sherde masin axtarmayaq.elave edek istediyimizi secek .

• 2 hafta sonra...

oyuna 12-14 dene masin salmisam 3 denesini gormusem indiye kimi xD

+ bilmirsiz nece etmek olar? gta 4de hansisa knopakni basasan,ve masini secesen goyden duser asaqi,cunki seherde axtarmaq cetindi . niko teli cixardib yazir ha kod.ele bi sey sadece qiraqdan cit kimi .trainer deyirler ne deyirler bele seydi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...