Jump to content
Forum Windows-az.com

Yukləmələr

Guest Cavid018

Recommended Posts

Guest Cavid018

Salamalar.....bir fikrim var adminler neca fikirlawirsiz mumkundur? Sayta KINO ( film ) yerlawrimek olur ? Yaniki link letibit depositfiles ve s kimi saytlardan olmasin,filmleri sizin saytdan yuksek suretle her bir istifade4i yuklaya bilsin.Hansisa bir filmi men oz komputerimden,sizin sayta yerlawdire bilerem ?

Proqramlar telegramda

he basha dusdum,birini yukledim bura saytda atdim gorum ne gostaracak axin olsa vaxt ayirib chox shey yuklemek olar sizin sayta.Sayta yukleyende qeyd var ( pullu ) o neca ishleyir ? Pul kimin balansina oturur ve neca oturur ? Birde Paylash.net saytinda her (razada4aya) bonus duwur ? balansa pul oturur ? Zahmat olmasa bu haqda bir az melumat verda mana.

Filmləri öz saytımıza yükləmək praktik cəhətdən sərfəli deyil. Çünki bizdə film saytı deyil. Əgər bizdə film saytı olsaydı?

O zaman yükləmələri öz saytımıza qoysaydıq. 1 film azından 500mb olmasını nəzərə alaraq. təkcə bir sayt üçün bir server ayırlmalı olacqdır. Serverin aylıq qiyməti minimum 50-60dolalr olduğunu nəzərə alaraq, gəlir qazanmaq şansının az olması bu işin səmərəliliyini heçə endirir. Odur ki ən yaxşısı elə letitbitdir, ya da filmə baxmaq üçün vkontakte saytına yükləmək daha məqsədə uyğundur

Onu bawa duwdum,sayt saxlamaq bilirem asand deyil.Film olmasin umumiyyetle millete lazim olan fayl proqramlar neca? bir fayl atmiwam amma hala uze 4ixmiyib,nedendi? men neyise duzgun elamadim ? Usb Game Edition olacaq saytda yoxsa yox ? dunen yuklemiwdim amma hala uze 4ixmiyib.........??!

Qoyduğun xəbəri olduğu kimi yazıram hamı görsün!

Başlıq: USB_GAME_EDITION_(mini va-1)_by_cavid8789@mail.ru

Bizim hansısa xəbərimizdə görmüsən başlıq altı xətli sözlər olsun və axırında kiminsə e-maili yazılsın?

Qısa xəbər: Usb game edition,kompakt ve gozel bir sistemdi.Oz sisteminizi hetta flash-karta bela kochurdub saxlaya bilersiniz,bu isitemi esasn oyunchular (gamer)-ler istifade edir.Chunki sistem boshdu artiq sheylar yigishdirilib ve komputer chox suretli islayir.....P.S ozum hala sinaga chekmamisem,amma faylin ichinde bu barede melumat ver UGURLAR.

Hansı xəbərdə görmüsən ki şəkil yoxdur! Üstəlik yazdığın cümlələr bizim dildə deyil. gozel - gözəl.

Xəbərin ardı!

Usb Windows_XP_Game Edition

il_2010

versiya:v.1.1.0 Pre RC3

Format:exe

Dil:Russ

Tutum:212 MB

Açar:Lazim deyil

Minimal tələblər:Prosessor 500 mhz,128 RAM,Sərt diskdə tutmu 2 GB,Videokar (VGA) 64 MB

elə bu? nə şəkil var, nə tam məlumat, bura yazdıqlarını aşağıdakı bölmələrə yazmaq lazım idi, həcmi, dəyəri, dil, açar vs

xəbəri düzgün yerləşdir.

Tural ela yazdinki ela bil bundan qabaq sayta nasa yuklemisem guya melumatim var.....Sehv o hamida olur,birinci dafadi bu sayta malumat yuklemek istadim.Tazadan eliyaram gorum ne gostarir.

Qısa başlıq: bura ne yazim ki duzgun olsun ?

Tam Xəbər(vacibdir): Bes bura ne yazim ?

Acar soz ne olmalidi ? Birdeki proqramin komplektaciyasini hara yazim ?

( vga ram hdd bunlari ? )

Shekil qoyamqda aydin almadi-(( unvan verir,anlamadim neynamk lazimdi

Cavid018

xidmetler bolmesinde xeber gondermek qaydasi var.onu yaxshica oxu.basha dushessen.shekilleride birbasha sayta yuklemek olurve ya ayri saytdan link yerleshdire bilersen.

qisa xeber xeberin yalniz ana sehifede gorunen hissesidi.burda tam xeberin 1-2 cumlesini yaz sonra 3 noqte qoy kec esas xebere.qisa ve tam xebere shekil linklerini yerleshdirmeyi unutma.shekili yerleshdirende center yazarsan.onda shekil xaberin qiraqlarinda yox ortasinda olur.xeber haqqinda elave melumatlari(hecmi,uygun sistem,dil,resmi sayt) en ashagidaki xususi bolmelerre yazmaq lazimdir.

xeberin yukleme linklerinide ashagida olan xususi yerlere yazirsan.meselen:

paylash.net yukleme linkini paylash.net-in yerine yazirsan.

linkler chalish paylash.net,letitbit,depositfiles-den olsun.cunki burdan yuklemek hem daha rahatdir.hemde axirinci ikisine achar tapmaq asan olur.

Chox sag ol gorum neynirem.

lechfak.....xeber haqqinda elave melumatlari (hecmi,uygun sistem,dil,resmi sayt) en ashagidaki xususi bolmelerre yazmaq lazimdir....

Bunu daqiq bawa duwe bilmadim ? parametrleri kim yazir sayta ? Cpu Ram Vga ?? men yaziramsa bes onlari harda qeyd etmaliyem ?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...