Jump to content
Forum Windows-az.com

Istifadeci adim acilmir

Maksim_252

Recommended Posts

Salam, men evvelce politexnik adi ile saytda user idim. Gece saytin forumunda hekaye ve seir paylasdim. Amma indi login ve parolumu yaziram amma sayta daxil ola bilmirem.

indi ise suallarim:

Saytdan qovulmusam?

İstifadeci adim niye acilmir?

Eger qovulmusamsa forumda yazdigim yazilar niye qalib?

Ve saytdan niye qovulmusam?

Proqramlar telegramda

Ola bilerki silinib çünki bir vaxtlar mən bu saytda Tanner kimi qeyd olmuşdum ama uzun zaman öncə parolu unutdum hətta hansı emaille daxil oldugumu bele unutmusdum sonra Tanner_A_D nikinen kecdim ama nik tez tez silinirdi sebebin ele bildim qovulmusam dedim axi neynedimki qovuldum sonradan melum olduki qovulmamisam texniki sebeblerden silinim indide esl oz nikimi berpa edim daxil olmusdum sende ola biler nese texniki sebebden silinib birde qeyd ol

Vusal, sifremi unutdum bolmesinden axtaris verdim, senin yazdigin kimi hemin adli istifadecinin olmadigi gosterildi. Bir defe bura baxin. Yazdigim yazilar qalib amma mesajlari sifir gosterir. Reputasiya 2 idi. O da sifir olub. Profil seklim silinib...

Tanner, eslinde istifadeci adimi deyismek isteyirdim. Amma sifirdan bawlamaq istemirdim.

bu linke de baxin.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...