Jump to content
Forum Windows-az.com

Opera & Download Master

anar315

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Belke sobetdi....belke duzeldi odaki ev telefouva kimi galan xetti deyismelisen yeniki blokdan eva galan kabeli......Balka bir az ferq oldu

Onsuzda mende-de itki olur suret team verilmir 110-115 kimi qalxir...... cox az hallarda 120 kimi qalxir......Burda cox seyler onde tutulur,,en esasi telefon xettin saglamdirsa itki az olur

Dəyməz..

Sürətə gəldikdə isə Azərbaycan üzrə bütün provayderler 256 kbit sürətə maksimum 30 kbit sürət verirlər.Məndə sürət 1 Mbit olduğu üçün 40 kb verdi.Yəni sən sürətini yalnız provayderə müraciət edərək qaldıra bilərsən.

Vusal,

cavaba görə sağ ol.amma sən videoda göstərdiyin qaydanı eləməyəndə operanın DM-dən xəbəri olmur.o qaydani 100% eləmək lazımdır.

Elə saytlar varki ordan DM vasitesile yükləmək olmur. belə olurki operanın öz download proqramında açıb sonra linki ordan copy edib DM-ə atırsan.mən istəyirdimki operanın download proqramın ləğv edib DM-i işlətmək istəyirəm.

Sən dediyin kimi olmur bəzən lur ki DM avtomatik yükləmə verir ama mən əmişə o qayda ilə işlədirəm.Opera DM ilə tam tutuşmur.Ama Mozilla, Explore ilə tam dəstk verir.Operaya xüsusi müracitət olsaydı mən istəyərdimki DM ilə Operanı tam dəstək edin :)))

7611313,

sag ol meslehete gore yoxlayacam.

-------------------------------------------------

sag olsun Vusal yerlesdirib saytda indi yukleyirem.

onu biliremki download proqramlariyla opera arasinda 2-3 defe ferq var yuklemede.

kompun driverin yazirdim texminen opera 30kb/s verende Download master 170kb/s

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...