Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7 ekran problemi

Rauf-SDTK

Recommended Posts

Mende windows7 64bit-di dunen Advanced SystemCare 5 ile axtarisa verdim coxlu sehv tapdi (amma komp yaxsi isleyirdi) sonra tapdigi sehfleri guya duzeltdi. Bu gun de kompu acanda cox gec acildi komp acilanda her sey yaxsi isleyirdi. Notbukun qapagin sondurmemis bagladim. Acanda ekran boyuk geldi. Amma oyuna girende ekran yaxsi gorsenir oyundan cixanda yene de bele olur.

5cd6c020713f.jpg

140a9ddf8165.jpg

Sistemi 2 gun geri cekmeye vurdum amma sehf cixardi. Indi bunu men nece duzelde bilerem?

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

ZAUR_033, feel Sexsi fayllar

Tanner, He onu bu saytdan yukledim melumatda yazilmisdi sistemin cokmesi problemleri bitdi nebilim bele mende dedim yaxsi proqramdi yazdim. Sora turkce install eledim axtardi duzu ozum de razi qalmadim secimlerle her sey qarismisdi amma dedim proqram mennen az bilir? Men de daha ok eledim.

Tanner, Turkce baxdim sonra o silmek istediyi duzeltmek istediyi fayllara baxdim yene de ok eledim. Indi geri nece qaytara bilerem?

Kompüteriniz üçün artıq yavaşlama,donma və çökmə problemləri bitdi.Windowsu təmir edin və qoruyun.Advanced SystemCare,digər vasitələr kimi yalnız qeyd dəftəri təmizliyi etməz.Sisteminizi bir-başa araşdırar və problem yaradan maneələrin hamısını düzəldər.Novel sistem texnologiyası sayəsində Advanced SystemCare,kompüterinizin daha sürətli,daha sabitlikli olmasını təmin edər. Bu melumat meni casdirdi.

seven_birisi, Yox qaqas problemim o deyil ekran bir az enli gorsenir internetden de sekil qoymusam yeniki ekran cox enli gorsenir komp acilanda da sol yuxari kuncde _ isaresi gelir 3-4 deqiqe kecir acilir komp acilandada ekran ele gelir.

Bir de sualim oduki sistemi geri cekmekcun sistem original olmalidir yoxsa mod ile ferqi var?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...