Jump to content
Forum Windows-az.com

Flaşkartda Problem

Axellis

Recommended Posts

Herkese salam,Mende Bir Flaskart Var,8 gb Patrion Model

patriot_xporter_usbflash_5.jpg

problem 2 3 gun bundan qabaq cixib,fleskartin icinde qara rengde balaca bir kecirici yerinden qopdu,yani fleskarti taxirdin kompa hec ne gelmirdi,mende fleskartin icin acdim,hemin keciricini yerine zalent teher bir seynen bagladim,komputere taxdim,isledi,3 4 gun bele isletdim,keciricinin yeri bosaldi,yeniden berkitdim,amma indi fleskarta fayl gondermek olmur,yani flesi acir,flesi format edirem,sonra icine 3.87 gb hecminde fayl gonderirem,amma cox yavas gedir,normalda 2 deqeye gedir ,amma indi 20 deqeye kocur,hec tam kocmur,yarida dayanir,deyirki fayl kocmur,qalmisam bele ne edim?

Proqramlar telegramda

... flaş kartlarda belə problemlər çox olur.çünki əksəriyyəti keyfiyyətsizdir....bəzən bu kompüterdən də olur...

... qaldı ki, problemin həllinə.(əgər sizdə noutbuk deyilsə)bəzən fləş kart ancaq ana platadakı usb yerində işləyir.pc qabağında olan usb yerində işləmir...odur ki, fləş kartı ana platanın özündə olan usb yerinə sal yoxla...(əvvəlcə kompüteri söndür,sonra yandırıb bu işi gör-perezaqruska yox)... işləsə qabağdakı yerin probleminin həllini deyərik....)))))

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...