Jump to content
Forum Windows-az.com

Gta Ucun Grafik Mod + Save Game

Guest eli1111

Recommended Posts

Evvela Salam,men gta 4 u yukledim ela oyundu, trainerde elave elemisem daha maraqli olub. men buna meslehetli bir grafik modda elave etmek isteyirem . hansi yaxsidi ve nece elave etmek olar? birdeki mende olan versiya 1.0.7 di . deyesen en axirinci versiya budu. birde bunun nece etmek olar misiyalarin hamisi kekilsin yeni 100% bitsin. weherler aciq olsun

Proqramlar telegramda

ozum baglamisam bu oyunu. format flan olmusdu, indi yeniden ele bele masin surmek isteyirem ona gore isteyirem,her sey acilmis olsun.

mende 6gbram , 3776 mb vga(ati radeon), intel core i 5.

musa eve gelib yolxayacam. alinsa bildirecem, twk

bunu 899 azne. 8 ay qabaq. ama indi bu qiymete daha yaxsilarni almaq olar.

musa qaqa sen verdiyini nece edim ?

birdeki yukledim icindeki sekillerden bele gordumki kohne versiya ucundu, windows live id flan yeni evveler kohne olanda oyunu yaddasa yazmaq isteyende live id isteyirdi qeydiyat flan.ama men zaur qoyduqunu yuklemisem,1 ci misiyada live id flan istemeden soxranit olunur problemsiz. hecne etmirem

ok yukleyirem, ama bilmirem nece qurasdiracam. birdeki o bir mod niye pis islesin ? gtanin versiyasina gore ?

qaqa yukledim,exe kimi dusdu. ustanovka edende oxudum orda yazilibki only for patch 1.0.4.0

ona gore tamamlamadan cixdim

msconfig yaz, sora enter . sora ordan slujba bomesi var ora cek,gorecen coxlu emrler orda sen jurnal sobitie windows goresen ordan qush isaresini gotr ve ok et, sonra perezaqruska. sora oyunda ferqi gorecen.

win 7 de oz notebookumda test etmisem,indide ele isledirem

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...