Jump to content
Forum Windows-az.com

Win Rar,Win Zip Fayıllar.

ILQAR

Recommended Posts

Hamıya salamlar.Nootbukumda Ə.Sistemi xp-idi,dəyişib Vin-7 yazdım.sistemi yazmazdan əvvəl bilmirəm nə etdim belə bir problem yarandı.Problem budur ki,ayrıca fayl yaratmışdım,bu faylın içində vin-rarla və adi fayılla yüklədiyim fayıllardı.cəmi bütün fayılların həcmi 4gb-dı.sözümün canı budu ki,adi fayılın yazısı (fərq yoxdu zip,rar və.s) qara yazıda olur.amma danışdığım bu fayılların göstərici yazıları yaşıl rəngə çevrilib,fayılların heç biri açılmır,kopiya olunmur.sadəcə udalit olunur,svoistvaya girib obşi-druqie-şifrovat soderjime dlya zaşite dannıx olan yerdən koluçkanı ləğv etmək olmur.ilkin olaraq bunları deyə bilərəm.xahiş edirəm bilən varsa kömək etsin,əvvəlcədən təşəkkürlər...

Proqramlar telegramda
Bilirsən mən əslində tam başdan yazmaq istədimki o düzəlməyəcək çünki fayllar zədələnib.Bu problem bir çox sistemdə görmüşəm və indiyə kimi oları düəldə bilməmişəm yəni tək rar yox mp3 fayllarıda bu hala düşür.Mən fikirləşdimki bəlkə səndə fəqli olub ama sən göndərdiyin videoya baxdığımda eyni ilə başqa sistemdə yaşıl rəngdə olan mp3-lər görmşdüm və həmən m3-lərin heç biri oxumurdu həmdə açan kimi oları internet explore özü açılırdı hardasa 100 dənə explore dal-badal açılırdı :) saxlamaq olmurdu...Mənim şəxsi fikrimdi bunun səbəbi ehtimal varkı virusdur yadakı hard disqdə nəsə sektorlarında problem olub həmən sektorların olduğu yerdə həmən fayllar olub və zədlənib yəni guya şifrəyə düşüb

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...