Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuter gec acilir.

Rauf-SDTK

Recommended Posts

Salamlar. Men Eset nod32 5 yukledim hec bir deyisiklik etmedim amma sondurmusdum antivirusu sonra yandirmisdim. Sistemi geri de cekdim duzelmedi. Kompu acanda bele gelir:

70c73d1c32b2.png

Evvel bele 1 saniye kimi qalirdi sora acilirdi komp. Indi 3 deqiqeye kimi cekir. Bir defe de olmusdu format verdim 3 gun evvel yene de antivirusdan nese oldu indi eseti nece edimki komp acilanda kompu yoxlamamis yeniki tez acsin?

Proqramlar telegramda

.... antivirus sistemi yoxlayıb açırsa,qara ekrana bu haqda məlumat gəlməlidir.....

.... bunun çox səbəbləri ola bilər...

....menim konkret səbəbini deməyim üçün bu antivirusu sil.norton internet security 2012 yüklə.

...moy kompüterin üzərindən sağı bas,svoystvaya gir,dopalnitelnie parametri,oradan da axırıncı parametrə gir,orada 30 saniyə göstərirsə qarşısındakı quşu götür....

....sistemi antivirusla skan elə....

mehdi1998, Bu windowsdan evvel original windows idi indi modifikasiya olunmusdu. Originalda da bele idi system care5 ile yoxladim sistem cokdu feel ona gore format verib bunu yazdim. Komp 6GB RAM, 2GB VGA, 320GB HDD, AMD E-300 2CPUs 1.30GHz-di.

O biri sistemi neche aydi isledirdim Avast yukleyenden sonra olmusdu bu da indi nod32den sonra.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...