Jump to content
Forum Windows-az.com

XP format

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

cox sag olun cavablariniza gore. mene yungul,rahat iwleyen windows lazimdi. Burda cox var sp3. amma ki coxunun da hecmi boyukdu.Sade original sp3 yazsam yaxwi olardi.Bu saytdakilardan uygun gelenin meslehet gorseydiz sevinerdim.... bir de ki tam format etmek isteyirdim. onu nece edim?

men kompu alanda windows vista idi. sonra niyese acilmadi. iwiqla problem olurdu yeqin ona gore idi. elde olan sp2 idi. ona gore onu yazasi oldum.

bir de kompu alanda ustunde 4 eded disk vermiwdiler. diskin sekillerin bura nece atim?

.... syncmaster940nw , iso versiyadır.bunu yükleyenden sonra diskovoda disk qoy.ultra iso və ya nero proqramı kompüterə yüklənmiş olmalıdır...iso faylın üzərindən 2 dəfə vur və bu fayl diskə yazılsın...sonra bu disk ilə format elə.... c diskini format et d diskinə dəymə.əgər səndə d diski yoxdursa onda diski 2 yerə böl c və d.sistemi c diskinə yaz.d isə arxiv kimi qalsın....

(cavabı gec yazdım,toyda idim)...

.... nasirmamedov, formatdan sonra açar istəyə bilər.1 dəfə perezaqruska verəndən sonra windows açar istəməməlidir...

yenə də əgər problem yaranarsa aşağdakı windows-u yüklə....

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4002561

(cavabı gecikdirdim.toydan bir az var gəlmişəm)

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...