Jump to content
Forum Windows-az.com

Xahis edirem komek edin

mahir_857

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

hamishe Formatdan sonra standart proqramlar yazilir,hansiki demak olarki butun sistemlere yazilir vacibdir........sifte bir sual verecam:Fotmatdan sonra komputere nasa yazilib (diskden inetden flash_kart ve.s) ???

Birinci butun Driverler sonra proqramlar yazilir

arxivedici_Winrar_winzip_esas lazimli proqramdir

Video ve mahni playerler:

Gom Player_K-Lite Codec Pack_Winamp_Aimp_ve s

Sekiller baxmaq uchun sistemin ozunde cox vat zavadskoy proqram olur,sadece unvan vermek lazimdir.....Sen daha etrafli yaz oz sistemin haqqinda

Komputeri 1 il olar format elemisem. Formatdan sonra ne yuklemisemse (sekil video oyun ) hamisi acilir . Evvelkileri ise acmaq ucun yazmadigim proqram qalmayib . Komputerim xp ile isleyir.Bu acilmayan sekiller ise 1000 % virusun zibilleridir . Komputerden yaxsi basim cixir . Amma ne qeder elemisem aca bilmemisem . Bu da qalir ancaq proqramistlerin ohdesine . Xahis edirem komek edin .

Tesekkurler

Kopyala at Falsh_karta_ve ya Vnesni HDD_sert diske yeniden cem halinda format et_ve_driverler_sonra ise_burun soft paketini yukle kopmutere

sekiller acilmayanda ne yazi galir ekrana ? hansi xeberdarliq ?

Birde yaz sekilleri acmaq ucun hansi "proqramlardan" istifade etmisen ?

Virus personalni komputere dusmusdu . Onu format eledim . acmaq istedim acilmadi . Dedim belke noutbukda acilar . Personalnideki sekillerimi ve videolarimi noutbuka atdim . Burda da acilmadi . Proramlarda ki , video ve sekil acmaq ucun standart proqamlardi mes Gom Player_K-Lite Codec Pack_Winamp_Aimp_ sekil ucun windows picture viever , microsoft image

Basqa qeyri adi proqramg varsa onu mene vererdiniz . Zemet olmasa

Tesekkurler

Sen mumkunse haman o acilmiyan fayllari bir paketa yiv WINRARLA

Sen mumkunse haman o acilmiyan fayllari bir paketa papkaya yig WINRARLA SIX VE

paylash.net saytina yukle,sonra linki yaz bura bizde yukleyib baxaq gorek ne meseledi.....

artiq iki gundu axtarib aradim duzelmeyini deqiq bilmirem ama iki proqram tapdim (sende fayllar zadalanib_povrejden) ona gore cetindi vostanavit elemek her iki proqram lisenziya istiyir biri sekilleri tapdi yoxladim beta versiya kimi,o biri ise demak olarki heyatda olan butun formatlari taniya bilir ikiside gujdu proqramdir......amma acar istiyir,bele fayllari soxranit elamir....."DiskInternals" birde "File Scavenger 3.2" sene ugurlar....

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...