Jump to content
Forum Windows-az.com

Kurtlar Vadisi Pusu Bolumler.

Guest eli1111

Recommended Posts

hamiya salam,mene kurtlar vadisi pusu bolum 120 den sora lazimdi . en axirinci hansi bolum cixibsa ona qeder meselen 120 ci bolumden 160 ci bolume qeder. torrent olsa lap yaxsi olar. yaxudda saytin ozu olsa online baxmaqa ,real playerle hemin saytdan yukleyerem

Proqramlar telegramda

qaqa hemin saytdan 1- 152 e kimi olan kurtlar vadisi pusunu tapdim 100 gb di. yuklemeye qoymusam, ama muhtesem yuzyil tapa bilmedim bele full sekilde.

mene komekli kedersen

muhtesem yuzyili 1 ci seriyasindan axira kimi tapim ? meselen 1-60 kimi en axirinci ne vaxt cixibsa o seriyaya qeder

yuklemisem aztorrentden var orda axtaris yerine yaz, duzdu 140 dan asaqi seriyalarda bezilerinde torrent islemir ona gore promoy men 1-152 arasi yukleyirem. ama 140 dan 160 qeder yuklemisem tek tek torrent olanlari.

birdeki bilmirsen kurtlar vadisinin axirinci seriyasi hansidi ?

qaqa bilirsen nece yuklemek isteyirem ? meselen 1-152 e kimi olan seriyalar hamisi bir torrentde, yeni olsun meselen 65-70 gb. men evvel birinci basladim bir bir yuklemeye,160 dan asaqi dogru bezi torrentler islemedi. meselen 135-136- 140- 146 , ona gore promoy hamsini yukleyirem, indide isteyirem muhtesem yuzyilin birinci seriyadan axirinci seriyasina kimi olan bir torrent tapim. cunki biliremki 1 den yuklesem ortalarinda bezi torrenler islemeyecek

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...