Jump to content
Forum Windows-az.com

Nokia C6 telefonlarinda sekilli tema yaratmaq

Fiko89

Recommended Posts

Men oz Nokia C6 telefonuma sekilli tema duzeltmek istiyirem ozum bele yoxluyub tapmisam telefonun ekraninda alinir sekil qoymaq ama men her ikisinde isterdim yaniki sekil hem ekranda hemde menyudada olsun bele bir sey mumkunmu?? ferq etmez programnanda olar ama programsiz olsa daha yaxsi cavablarinizi gozleyecem diqqetiizcun tesekkur!

Proqramlar telegramda

qaqaw men dediyin kimi hemen yere daxil oldum qeydiyyatdandanda kecdim ama indide bilmirem ordaki istfadecilerin wekilleri gelir bundan sonra neyniyim ingilis dilindediye bawa duwmurem sen etrafli gediwati deynende mene

girdim biraz qurdalandim axirki bir duz emelli tema yarada bildim laughing ama ikonlari tamanin ikonlari telefonda acimadi bilmedim yeqinki men neyise sehf elemisem eger bunun video linkin bilirsense qoyardin bura

Qardaşım. Mənim də çox məlumatım yoxdu bu barədə. Amma sən nə qədər çox işləsən orada bir o qədər tez öyrənəcəksən. Aşağıdakı siyahıda olan videolara bax.

http://www.youtube.com/results?search_query=ownskin+make+theme&oq=ownskin+make+t

heme&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=youtube.3...11730.14746.0.15185.15.14.1.0.0.1.330.2316.

0j5j4j1.10.0...0.0.6sNVIu0ZrCg

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...