Jump to content
Forum Windows-az.com

City Car Driving və ona oxşar oyun

Fiko89

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 89
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

... men ümumiyyetle oyun oynamıram...

...men bunu test üçün yükledim sonra sildim...deyesen E-ni basıb oxlarla hereket edirsen...O siqnaldır ve s....

...girirsen nastroykaya,oradan upravleniya.orada hansı knopkalar ne üçün olduğu var...istesen deyişib özün üçün uyğun ve rahat knopkalar seçe bilersen....

... baxdım...

1.oyuna girmək sozdat basıb ad yaradırsan.

2.prinimatı basırsan

3.sonra sağda vıbrat basırsan.

4.nastroykaya girirsen

5.yuxarıda sağ tərəfdə upravleniyaya girirsən.

6. funksiya menyusu açılıe.hər hansı hərfin üzərindən 2 dəfə basırsan.yer ğöyərir və hərfi dəyişirsən..

...vaxtla əlaqədar video hazırlaya bilmədim...məncə hər şey aydındır...yenə alınmasa 1 saatdan sonra video hazırlayaram...

mehdi1998

qaqaw inan mende herweyi sen dedyiin kimi elemwem ama alinmir yaniki upravleniyayadaxil oluram misal ucun ele gelirem qaz klaviwiniin ustune 2 defe klikliyirem goyerir klaviwi deyiwirem sonrada primenit elemek isteyirem olmur bir sozle deyiwmek olmur bilmirem niye sad

oyunada bawliyiram klaviyaturada hansi duymeni basiram mawin getmir ne qbaga ne dala ele qalir yerinde

.... okuw548 , deyek ki,klavyaturanı deyişmek olmur...axı orda standart funksiyalar üçün hazır klavyatura işareleri var ki,ondan istifade ede bilersen...

....men sene maşını yerinden terpedib sürmek üçün qaydanı yazıram...qalanlarını menyuda olan işarelere baxmaqla ede bilersen....

1.Probl basırsan.

2.B basırsan (yuxarıda solda dairenin altına fikir ver.bu funksiyaları efende orada qırmızı işareler sönür)

3.P basırsan.

4.W basırsan (sağda aşağıda skorost dryişir.R arxaya vermekdir.1.2.3.4.5 qabağa vermek-S -den de istifade ede bilersen)

5.E basırsan maşın xoda düşür ve gedir.sadece E basanda sağda olan oxlardan sola olanı da basırsan ki,yola çıxa bilesen.

6.eger ilişsen 0 (sıfırla) arxaya skorosta keçirib E ile arxaya sürürsen...

7.Probl bassan maşını saxlayırsan.sürmek üçün yenə probl basırsan ve E ile sürüsen...

8.O (O herfi) siqnaldır... və s. ...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...