Jump to content
Forum Windows-az.com

Driverlər ERROR verir

MobiTel

Recommended Posts

Mən burdakı linkdən kompüterim üçün olan driverləri yüklədim və driverləri kompüterə qurmaq üçün, papkadakı "DrivS3"ü kompüterimə quraşdırmaq istəyirəm, aşağıdakı şəkildəki kimi

cdc289527d3f.jpg

ama çox təssüf ki, aşağıdakı şəkildəki erroru verir.

cd740346c0aa.jpg

necə eliyim driverləri problemsiz şəkildə kompüterimə qurum?

Proqramlar telegramda

Mənə düzünü deyim USB driverləri və telefonumu Samsung KIES-ə qoşanda çerez wi-fi telefonumu görməsi üçün lazım olan driverlər lazımdır. Çünkü Samsun KIES ilə telefonu kompüterə qoşmasan da, çerez wi-fi görməlidir. Siz dediyiniz driver packının yükləmə likini bura qoyun yükləyim dəqiq olsun olar? Birdən Google-da bunun kimi səhv şey axtararam, işimə yaramaz. Kompüterimin modelini haradan öyrənə bilərəm? Çünkü monitor Samsun-dur ama, PC başqa.

...DriverPack Solution 12.3 R250 Final... torrentlə yüklə....

http://nnm-club.ru/forum/viewtopic.php?t=467044

... bu pack kompüter driverləri təminatçısıdır.telefon driverləri burda olmur....

...qaldı ki,sənin kompüterinin modelinə, pc-lərdə konkret model olmur (bəzi komplektlər var)..

...hər hissəsi bir firma və model olur...ona görə də formatdan sonra dispetçer ustroystvadan hansı hissənin driverinin yüklənmədiyinə baxıb netdən tapırsan...çox vaxt packda hamısı tapılır...

mehdi,

Məndə kompüterdə DVD yazmaq üçün DVD Burn edən programlardan Nero ya da hər hansı Burn programı yoxdur. Nero ya da, hər hansı burn programı olmadan da DVD-yə yaza bilərəm bunu DVD-yə? Nero-nun fərli işləyən, patch edə bildiyim ya da, patch olan bir versiyasını tapmıram yazım ona görə yazmıram heç bir burn programı.

...burn proqramsız belə edə bilərsən ki,winrarla izvleç edəsən (winrarla bu həmişə alınmır)...əmələ gəlmiş papkada setup və ya autoran faylını açasan.proqram açılandan sonra hansı driver tapılmalıdırsa onu yönəldəsən proqramın içərisindəki arxivlərə....sənə 1 az ağır olar...winrarla izvleç olmasa,izvleç etmək üçün yenə də burn proqramı lazımdır....

....yenə də dvd-yə yazmaq daha optimal sayılır....gəlib çıxıdıq DVD-yə yazmağa...

Ok uşaqlar onda mehdi verən burn programı ilə burn edərəm DVD-yə.

Saxlayım bu driverləri mən çox lazım olacaq.

İndiyə qədər heç vaxt Windows 7 sistemində driverdən istifadə eləməmişdim düzü.

Ama bu dəfə driverlərə doğurdan çox ehtiyacım oldu deyə yazası oldum.

Onu da deyim ki, torrent saytlar yükləmə üçün ən yaxşı vasitədir.

Upload saytları kimi faylın yarıda kəsilmə, zəif yükləmə, kod yazmaq, bir neçə saniyə gözləmək dərdi yoxdur.

problemsiz çox daha sürətli yükləyirsən faylları.

Çox sağ olun uşaqlar köməklərinizə görə.

Mən uje driverləri də, programı da mompüterimə yazdım.

Mən programa girib necə burn edim DVD-yə faylı?

Progama girdim ama bu xeyli qarışıq programdır.

Adamın ağlını qarışdırır.

Aşağıdakı şəkildəki hansı icona ya da nəyə basaraq yazım DVD-yə bunu?

8c732a174fbb.jpg

Hə düz bildin.

Mən driverləri yüklədim o da, ISO fayldır.

Onu DVD-yə yazmaq üçün Burn programı lazımdır, yuxarıda qeyd etdikləri programı yüklədim.

Bu program da ancaq ISO fayl yazmağına baxmayaraq çox funksiyalıdır.

Bilmirəm necə yazırsan bu programda DVD-yə.

Bir neçə üsul prob elədim ama alınmadı.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...