Jump to content
Forum Windows-az.com

TMPGEnc Authoring Works 4 programi haqda azeri derslik

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

seven_birisi, Ok indi biraz iwlerim var axwam gelib bunu eliyecem alinar Inwallah yene ne sualim olsa xeber eliyerem seni yene bir daha herweycun twk

seven_birisi, qaqaw yukluyurem indi bow DVD diskidi 10 film yaziram ama nedense gec gedir faizi bir sozde soruwum sen burda videolarin ekran ses olculerinide tenzimlemisen bele olarmiki men orda deyiwiklik etmiyim sadece bitreyt-de deyiwiklik edim ondada gosterirki ne qeder yer tutulub ne qeder yer qalib bele elesem olar?

fərqi yoxdu nəyi azaldırsan, əsas odur ki 4.7 GB-dan az olsun, bir də mən etdiyimdə hər şeyi orta dərəcədə azaldırsan yəni nəyinsə keyfiyyətin çox aşağı düşmür. 10 film çoxdu bir az məncə. o ki qaldı gec yazmağına, elədir. gec yazır çünki faylları həddən artıq sıxışdırır

seven_birisi, qaqaw duzdu 10 film coxdu men dunen sen dediyin kimi eledim proba yoxlamaq ucun filmler cox pis gosterdi Dvd-de bu bitreytinden ola bilermi? senin qoydugun videoda bitreyt 1200-du ama mende diske gore geldi cixdi 600...

bide onu sorusum senden qaqaw men dunen uje prossesi bitirenden sonra elediylerimi bos diske oturmey istedim ardicilligi etdim ama bu birinci C/users/DVD papkasina geldi sonram diske yazildi oncunda biraz vaxt getdi hardasa 3 saata men bele eliye bileremmi yaniki bu fayllar birbawa bow diske yigilsin

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...