Jump to content
Forum Windows-az.com

Istek Proqram

Axellis

Recommended Posts

Herkese Salamlar.Men Sisteme Format Verdim,Hemiseki Kimi drivergenius ile driverleri yazmaq istedim,ekran driverinden basqa hec bir driver netden yuklenmedi,dedim belke driver geniusdandi,butun versialarin yoxladim amma yene ekran driverinden basqa hec birin yuklemedi,Hamsinda Failed Yazildi

Indi mene ele bir proqram lazimdiki drivergenius kimi olsun,yani hem meslehetli hemdeki driverlerin en yeni versiyasin yazan olsun,DriverPack Solution 12.3 Den Basqa

Proqramlar telegramda

... axellis , driver pack-lar həmişə driverlərin yeni versiyasından geridə qalır....məsələn,yeni model kompüter çıxır,amma onun driverlərinin driber pack-lara daxil olması 1 müddətdən sonra baş verir...yeni modellərin driverlərini (və ya hər hansı driverin yeni versiyasını) çox vaxt rəsmi sayta da 1 müddət sonra qoyurlar...ona görə də bu halda driverləri kompüterin modelinə uyğun manual yolla netdən axtarmaq ən optimal variantdır....

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...