Jump to content
Forum Windows-az.com

Kaspersky Karantin

Elnur Dadashli

Recommended Posts

Salam qardaslar.men internet dowload manager yuklemisdim.sonra menim antivirusum(kaspersky)Patch-de virus tutdu ve patch-i sildi.yadimda deyil deyesen men Patch-i Поместит на карантин eledim antivirusla.indi her iki-uc gunden bir antivirus silinmis PATCH falinin vostanavit yoxsa atmenit etmeyin menden isteyir.men nece edim bu cur hal tekrar olmasin.mende windows7 emeliyyat sistemidir.cavablarinizi gozliyecem INSALLAH.Eger sehv forumda movzu acmisamsa baqislayin meni.

Proqramlar telegramda

... elnur.dadashli , kaspersky patch-da virus tutmayıb... sadəcə patch-ı virus kimi tanıyıb...bu halda ya patch silinir ya da karantinə salınır...bu əslində problem deyil...normal şeydir və belə hadisələrin həmişə olacağını bilməlisən...

... ümumiyyətlə internetdən hər hansı 1 proqram götürəndə əgər açar da varsa ən geci download qurtarana qədər antivirusu söndür... proqramı götürən kimi arxiv halına sal ki,key və ya patch anti tərəfidən sonra silinməsin...proqramı yüklə,aktivləşdir.sonra götürdüyün proqramı açar qarşıq sil...amma arxiv şəklinə çevirdiyin qalsın...sonra antivirusu yandır...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...