Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7 temadan sonra prablem (həll edildi)

MEZHH

Recommended Posts

Salam. Mən dünən bir tema yüklədim, papkaların formasını flan dəyişdi. xoşuma gəlmədi, sildim. Amma standart temalar düzgün işləmir, patch olunmuş faylları restore elədim, düzəlmədi. digər faylları necə dəyişə bilərəm?

əsas da qovluqların göüntüsün dəyişmək istəyirəm, explorer.exe-ni dəyişsəm , düzələr? DÜzəlmədi

bu ikonları və

1.png

2.png

Proqramlar telegramda

nəyi silim təzədən yükləyim?

Magic Tveakla edə bilmədim, standart görünüşlər yoxdu axı məndə. Həm də gərək papkaları tək-tək edəm, mən istiyirəm kökdən düzəlsin.

geri çəkməy işə yaramadı, bərpa nöqtələrini silmişəm. Temayla da dəyişmədi, qovluqların görüntüsü hansısa fayldan götürülür

YO Ismet

Dayan

Demeli Iconlari Evvelki Veziyyetine qaytarmaq isteyirsense imageres.dll faylin yeniden sisteme atmalisan

Sriftlerdeki qaralma ise ondan ola bilerki bezi temalar ozleri sisteme font elave edir,Ola BIlsinki tema hemin fontu default font kimi secir,amma tema silininde bele temanin fontu qalir

Ismet Eger x64 Windows 7 Isledirsense Sene Imageres.dll ni yollayim sistemine at yoxla,Fonta qaldiqda ise butun fontlari sil(sistem fontlari silinmeyecek)sonra yeniden fontlari yaz

axellis, görüntü faylları regeditdə bir yerdə qeyd olunur ikonların hardan gtürülməsi, ona görə də faylların dəyişdirilməsi işə yaramır.

Düzəltdim, winked

Bu ünvanda olan IconCache.db faylı silinməlidir :

Windows XP

%userprofile%\\Local Settings\\Application Data

Windows Vista və ya Windows 7

%userprofile%\\AppData\\Local

16.png

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...