Jump to content
Forum Windows-az.com

HDD format olunmur

DieseL

Recommended Posts

he ...Diski birinci goturmesi eliyirsen sorasini yazaram gozle atim linki bayaq gedmiwdim)

Buyur yukle

qaqa bu programin eks tesirleri varki oda...Eyer harddsikin zedelidirsen yeni xarab fasondusa bu lap xarab edir..Bunuda diyim..Mende ne qeder format etsemde komp yene gicleyirdi problemler olurdu..Bunla harddiski sifirladim duzeldi..Amma bu obwi harddiski sifirlayir neyinse varsa kompda at diske ve s.. yerlere..Kompu sondur-yndir diski tax diski birinci goturdu..3 dene soz gelir birinciye ver ...2-cide ful version yazilib ona verme...1-ciye verenden sora avtomatiski eleyersen sora yuxarida sehv elemiremse harddisk wekli ve ustunde wotka wekli gelir bas ona ozu sifirlamalidi ozun oxu qaqa indi o program mende yoxdu diski vermiwem bawqasina tam aydin yaza bilmedim.

Proqramlar telegramda

arabesk_rap,proqramı yükləyib yazdım diskə,box vasitəsilə taxıb yoxladım,görmədi boxdakı Hard Diski.Sata cabel vasitəsilə digər komputerə qoşub yoxlayacam.nəticəni yazacam bura.

İndi yadıma düşür ki o hard diskin içərisində xeyli faylım variymiş mənim.Əvvəllər notebooka qoyub işlədirdim,heyf içindəkilərdən.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...