Jump to content
Forum Windows-az.com

Göndərilən xəbərin silinməsi

aze_danger959

Recommended Posts

Salam.Mənə bir şey maraqlıdı.Men sayıta 7 yeni çıxmış oyunu xeber olaraq göndərmişəm və onlardan 2 sini siliblər.Bunun səbəbini bilmək istəyirəm.Yəqinki bu hal çoxlarında baş verir.Men sayıtda yeni bir qaydanın yaranmasını istəyirəm(gondərilən xerbelerin silinməsi ilə əlaqədar)sayıta göndərilən xəbərin adı və hansi səbəbdən silinməsi xəbəri ondərən çəxsə ismarıc olaraq gondərilsin.Bununlada xeberi gondərən səhvin başa düşər və həmin səhvi təkrar etməz.Beləliklədə gödərilən xəbər silinməz.Xəbər göndərilən zaman hər kəs əziyyət çəkir.Adminlərdən xahiş edirəm bele bir funksiyani etsinlər.Məncə bu alınsa həm sayıt üçün həmdə xəbər göndərən üçün xeyirli olar.

Proqramlar telegramda

Qaqaş, xəbərin silinməsinin səbəbləri bunlardır:

Xəbər saytda artıq dərc olunub, yəni təkrardır..

Xəbər düzgün göndərilməyib, yəni səliqəsiz göndərilib...

Xəbərdə yüklənmə linki hansısa sayta yönəlir, yəni paylaşdığın oyun hansısa xəbər saytına yüklənib, yükləmə saytına yox...

Hal hazırda mənim də bir xəbərim silinib... 1-ci və 3-cü yazdığımın heç biri olmadığına görə çox güman ki 2-ci olduğuna görə silinib... Ola bilsin səndə də bu cür olub...

Əgər digər 5 xəbər saytda dərc olunubsa, digər ikisini yenidən hazırla göndər... Məs: oyun haqqında video varsa, video da paylaş, xəbər daha maraqlı olsun... Məs...Mənim xəbərim

düzdür, xəbərdəki videonu mən paylaşmamışam, hansısa admin paylaşıb... Yəqin ki bu cür daha maraqlı olduğuna görə bu cür edib..

Sən də bu cür eləsən çox güman ki silinməz...

Bir tərəfdən fikirləşəndə düz deyirsən.. ama başqa bir tərəfdən fikirləş... gündə neçə - neçə xəbər göndərilir... onların hamısına görə mesaj göndərilsə Adminlərin bundan başqa işi olmaz... yalnızca belə bir funksiya əlavə eləmək olar... Sizin filan xəbəriniz silindi... o da avtomatik sistem tərəfindən göndərilə bilər... ancaq sizin filan xəbəriniz filan səbəbə görə silindi mesajı hardasa mümkün deyil... onün üçün də çox işləmək lazımdır...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...