Jump to content
Forum Windows-az.com

WINDOWS 7 de catismazliqlar

gurze

Recommended Posts

Salam dostlar. Windows 7 x64 bit yuklemisem. Amma bunda x86 ile muqayisede cox catismazliqlar var. Onlardan biri zastavkadi. Bele ki zavtavka bolmesinde sadece iki dene secenek var. Biri 3D Text, o biri ise Blank. 3D Textde bildiyiniz kimi istediyimiz sozu yaziriq ekranda firlanir. Meselen: windows 7. Amma Blankde hec ne yoxdur. sadece qara ekran. Amma x86-da bir nece secenek vardi. Meselen slayt kimi sekil qoymaq olurdu zastavkaya. Men bu zastavkalari coxltmaq isteyirem. en azindan sekil-slayt qoymaq isteyirem. Siz bilen bu mumkundur ya yox? Bele bir sey elemek olar yoxsa mumkun deyil? Evvelceden her kese tesekkurler edirem!!!

Proqramlar telegramda

Windows 7 cox guclu sistemdir ve hec bir problemi bele yoxdu.En cox performansa gore Win 7 secilib ve tesdiqde edilib

1. Nero 3-7 Üin 7-de islemir cunki sistemi desteklemir.8-9-10 problemisz olaraq isleyir.

2.64 bit xosuna gelmirse 32 bit yaz.

anar315

Tesekkur edirem dostum. verdiyin file-i atdim system32 -ye hemen zastavkalar gorundu. Allah razi olsun. He dostlar menim windows 7 ye qarsi bir pritenziyam yoxdur. sadece olaraq menim diskimde bezi fileler yoxdur. Esline qalsa Windows 7 en gozelidir. ne driver derdi cek ne basqa sey. Hette printerin driverlerini bele windows 7 ozu internetden cekib yukleyir. Windows 7 ye soz ola bilmez.

Vusal dostum Virtual PC ile windows 7 ni yoxlamaq olar ya yox? Meseen mende 5-6 dene ayri-ayri windows 7 var amma bilmirem hansi yaxsidir. Yoxlamaq isteyirdim.

Yene de her kese tesekkurler edirem vaxt ayirib komeklik etdiyinize gore!!!

men demirem ee lap pis gundedi ama hec neyi hack etmek,parol qirmaq olmur ki..agirdi 1,ram yeyir,vga yeyir,..mene bir sey maraqlidi ona da her defe gulurem : mende ram 3 videokart 1 gb ..win 7 yazandan sora ram 5 olur vga 2 gosterir..sorusmaq ayib olmasin budu teriflediyiniz sistem???

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...