Jump to content
Forum Windows-az.com

windows server 2003

nerazurri

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

men bir weyi bawa duwmedim....sen kompu server kimi iwledmek isteyisen ?

virtalni olaraq ? her hansida bir noqteden oz ip-ve ping verib kompundan softlari bawqa komplara yazmaq ? yoxsa sadece bir virtual baza xost yaradmaq isteyirsen ?

sen meni tam bawa duwmusen! verdiyin suallar buna isbatdir!men senin verdiyin sullar haqqinda daniwmaq isteyirem!men bu movzuda anlayiwim var,ama yene olsa,daha yaxwidir!men domain yaratmiwam!isteyiremki,bir baza yaradim(unvan) ve istediyim zaman internete cixiwi olan kompla o bazaya girim,istediyim sofwareni girdiyim kompa yukleye bilim,ne deye bilersen bu haqqda?

Bu bazani yaraddin lap yaxwi fikirdi,ammasi var.....ya gerek komp postayanni yansin ki,server kimi gedir sende....yadaki gerek xost alasan ozune,mueyyen miqdarda virtual olaraq saxliyasan....kliyenti 4ox olan u4un bu serf eliyer,men disklernen iwdiyirem oluki inet yoxdu qalirsan bele.....!! sen toxundugun sobet 4onur sisadminlerin sobetine,menim bir az melumatim var odaki 4isto maragima gore oxumuwam ordan burdan.....sene bezi proqramlar komek eder mence....active directory_Kerio_samba_komek eliye biler....Active efir zor proqramdir 4ox qollari var,ela fikirlewibler bir soz ola bilmez amma bir az 4etindir.....Kerioda gewengdi meslehetdidir

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...