Jump to content
Forum Windows-az.com

KIS 2012-de bele bir problem

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 100
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

... sən belə elə...interneti söndür...sənə açar göndərirəm..aktivləşdir...sonra internetdən antivirusu update et... bütün bunlar vaxt tələb edir,özü də qanuni açar da olsa bunu etməlisən...əgər DieseL qardaş sənə qanuni serial versə 1 dəqiqəlik işdirşbu lisenziyanı ləğv edib onu vuracaqsan və internetlə aktivasiya edəcəksən...əgər verməsə. sənə kis açarı verərəm...kav-ı silmək lazım deyil.kis açarı vuran kimi avtomatik kav kis-ə çevriləcək...

mehdi1998.rar

..qeyd : açarı yoxla, de ki,işlədiyini bilim...başqa açar da var....

Belə düşünəcəyinizi bilməzdim.Bura bazar zad deyil ki mən gəlim burda pulnan açar satım,yaraşmaz bizə.Burda hamı öz bildiklərin paylaşır,əgər bu saytda olan məlumatları gedib hansısa kursda falan öyrənsək yəqin ki 1000 manatdan artıq xərcimiz çıxar.Mən sadəcə məsləhətli bilib açar verməyi dedim.Həmdəki o yalan söhbətdi ki 2 komputer üçün olan açarı ancaq 2 nəfər işlədə bilər.İstənilən qədər istifadə etmək olar Kasperskinin orginal açarını.

Buyur buda açar.

13C2H-APP3B-FDFZM-MN5PN

...DieseL , yuxarıya bax...fiko_89 yazıb ki, sen qiymetlerinin ferqini ona demisən...burda hamı 1-1-inin fikrinə görə fikir yazır... qaldı ki pulsuz paylaşmağa,əlbəttə sən düzgün addım atmısan....bu işdə sən tək deyilsən...biz hamımız bu yoldayıq...

...seriala gəldikdə, düzdür 1 seriallı 50 kompüterə da vueub aktiv etmək olar...amma bu serial 2 kompüter üçündürsə, 48-i nə vaxtsa bağlanacaq....

Xeyr mən yuxarıda paylaşdığım linkdə KAV və KİS fərqini göstərmişəm.Ordakı cədvəldə antivirusların qoruma fərqləri göstərilib.

Mən artıq 2 ildir bu üsuldan istifadə edirəm.Hələ problem yaşanmayıb.Yəni 1 il ərzində 50 dən artıq komputerə KAV-2012 yazıb bu kodnan aktivləşdirmişəm,heç vaxtda heç bir problem olmayıb

...DieseL , sen istifadeçileri çaşdırırsan... ele olsaydı hamı 1 açarı paylaşardı...ve ya bele seriallar internetde dolu olardı...adice internetden key tapıb vurursan, 1az keçmir ki,ilişir...çünki server bunu yoxlayır....update etdikde seriallar da yoxlanır...çox istifadeçi aktiv ederse,ne vaxtsa bağlanır....ele olsa kaspersky açarına kim pul vererdi....fikirlerine hörmet edirem....amma absurd danışırsan....

Mehdi1998,xatırladım ki upload olunmuş key ilə əl ilə yazılan lisenziyanın fərqi çoxdu.Mən bu lisenziyaynan kasperskyni aktiv eləmişəm,sonra .key faylı çıxarıb təzdən onunla aktivləşdirmişəm.Həmən key faylıynan aktivləşən kasperskyni tutublar.Amma yenə deyirəm,bu üsulla mən 2 ildi kaspersky işlədirəm.Həmdə mənə nə gəlib ki,antivirusdan ötrü burda yalan danışım.

Belə çox şübhən varsa özün də aktivləşdirib yoxlaya bilərsən.

Dostlar bagiwliyin dunen bezi sebeblerden mecburen cixmali oldum

Mehdi1998

Diesel

Cox sagolun siz bu qeder bu movzuyla elaqedar axtariw etdiz elinizden geleni etdizki mene komek olasiz Allah sizin kimi insanlardan razi olsun!

Diesel, qaqa men bu verdiyin acari nece akktiv eliye bilerem Kasperskide?

aktiv eledim qaqaw twk ama 95 gunluk geldi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...