Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8-de Video Kart problemi

failsukurov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Kewel,sənə bir məsləhət verim eləsəndə özün bilərsən eləməsəndə...Windows 8 sən fikirləsdiyin qədərdə geniş inkişaf etməyib.Mən oyunlarınl və Proqramlarını nəzərdə tuturam və gələcəkdə sənin üçün problemlər yaradacaq.yüklədiyin proqramlar və oyunlar açmiyacaq çünki oyunların çoxusu Windows Xp,Windows 7,Windows Vista üzərindı qurulub smile

indi siz mene neyi meslehet gorursuz? hecne oynamayim?:D

x-missiya bilirem qaqaw, hele resmi olaraq cixmayib, ama mende xp idi, 7-ye kecmek isteyirdim. girdim bu sayta gordum ki 8 linki de var, ona gore yukledim, bir az pis cixmasin, men hemiwe programin en son versiyasini isletmek isteyirem.

Cd-rom olmasada olar. Kompyuterinin parametrləri normaldirsa WinToFlash USB proqramı ilə Windows 7 diskini flaşkarta köçürdərək Kompunu rahat format edə bilərsən.Sən istəyirsən əvvəlcə mənə Kompunun parametrlərini de mən sənə Windows Xp yaxudda Windows 7-Əməliyyat sistemlərinin hansını yazmağı məsləhət görərəm smile

qaqaşım bilirsən niyə yükləyə bilməmsən flaşkartdan çünki notbukda əməliyyat sistemi yüklənməmişdən qabaq Biosa girirsən ordan ilkin yüklənməni Flaşkartdan-qoyursan və yaxudda F12 ilə boot menuya girirsən.Biosa giriş Notbuk modelinə görə dəyişir Yəniki F2-de ola bilər DEL düyməsidə olar.En çox F2 və DEL düyməsi olur.Sən Windows -7 ni yazmağa qərara alsan mən sənin üçün ətraflı Video Dərslik hazırlayaram uzun uzadı smile

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...