Jump to content
Forum Windows-az.com

ImTOO Video Converter Ultimate programı haqda video dərslik

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

...Ʌüsal qardaşla razıyam ki, sadə proqramdır...videodərsliyə ehtiyac yoxdur...

...amma bu proqramın bəzi funksiyaları var ki,təcrübəsi az olan user-lər üçün çətinlik yarada bilər...

...fiko_89 qardaşımızın xahişini nəzərə alaraq qısa 1 videodərslik hazırladım...və əsas funksiyaların iş prinsipi haqda məlumat hazırladım...

...forumda bəzi aktual problemlərdən 1-i də videonun hər hansı 1 hissəsinin kəsilib (əsasən orta hissəsi) çıxarılması və qalan hissələrin birləşdirilərək videonun hazırlanmasıdır...

... və bir də 2,3 və s. ayrı-ayrı videoların birləşdirilib 1 video fayl hazırlanmasıdır...

...fiko_89 qaraşımızın xahişini nəzərə alaraq 1-ci problemə aid-vieonun orta hissəsinin kəsilib çıxarılmasına aid video dərslik hazırladım....

mehdi1988, brat sene men artiq ne qeder tewekkur etsem az nece nece suallarimi ve burda nece defelerle mene komek olmusan Allah senden razi olsun sozun esl heqiqi menasinda... Burda birinci hell etdin videoda gostermisen bunu test etdim men programla alindi twk bide videolarin birlewdirilmesi ucun video qoya bilsen lap ela olardi qaqam ne zaman vaxtin oldu qoyarsan gozleyecem twk.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...