Jump to content
Forum Windows-az.com

Photoshop CS6- da menu bölməsində 3D

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

...busuper , mən aktivləşdirdim...deyim necə...

....interneti bağladım...proqramın üzərindən 2 dəfə tıkladım...2 cür ustanovka verdi.1-cini seçdim.ustanovkanı basdım...serial istədi... 1330-1970-0978-0949-0185-2399 yazdım...

...internet istədi və internet olmadığı üçün pozje buttonunu basdım...ustanovka getdi və qurtardı...C:\\Program Files\\Adobe\\Adobe Photoshop CS6 buradan girib yarlıq çıxartdım...proqramı açdım..serialın həqiqi olmasını iternetdən yenə yoxlamaq istədi.və mən pozje basdım....proqramı bağladım...

....patchı açdım...can not yazısı ilə pəncərə açılır.da basdım... C:\\Program Files\\Adobe\\Adobe Photoshop CS6 trayektoriya ilə gələndə amtlib.dll faylını görürsən...patch edirsən vəssəlam...

Kamran

indi senin dediyin kimi edim gorek birde ki qaqam bunu D diskine yuklesem olar? C diskinde 10 gb yer qalib amma D diskinde 20 gb di istemirem C disine yukleyim

qaqam sen dediyin kimi etdim alindi amma 3D yene yoxdu onda hem de dili ancaq ruscadi dil deyisme yerine baxdim basqa dil de yox idi :recourse:

o patch etmeyi deyirsende he demek evvelce interneti bagladim sonra ustanovka edende 1 ci varianti yeni ki lisenziya acari isteyen yeri secdim senin burada yazdigin acari yazdim internet isteyende sonra duymesin sixdim yeni ustanovka qurtardi acdim fotoshopu yene kod duzgunluyun yaxlamaq ucun internet istedi yene de sonraya saxladim fotoshop acildi sonra bagladim ve patch olani acdim fayli tapmadi axtarisda fotoshopun c diskinde olan yerinde tapdi yeni her sey dediyin kimi etdim fotoshop normal acildi ishlek veziyyetde amma yene de 3D yox idi hem de dili rusca idi dilin deyismek ucun menular bolmesinde dil deyishmek yerinde aktivasiya yerin acdim amma orda tekce rus dili idi/ bax bele qaqam(((( 1 soz deyim fotoshop hokm deyil ki mende CS6 olsun meselen 5 de olsa olar esas odu ki her funksiyasi olsun day sene zehmet mene xecalet gor ne edirsen belke basqa bir ssilka veresen request

bir de qaqam 1 soz sorusum men isteyirem ki d diskimden c diskime yaddash hecmi verem yeni ki d diskimde bosh yer coxdu amma C de azdi deyirler bu barede forumda movxu var yeni ki d den c ye hecm vermek barede, axtardim tapmadim eger rastina dusse forumdaki o movzuya aid ssilka da yaz yeni movzu acmaq istemirem

...mən bu versyanı test etmişəm photoshp cs5...86/54 , rus/eng ... burada 3d də var... torrent...

http://re-torrent.ru/load/soft/grafika/ado...table/42-1-0-53

... qeyd : sənə verdiyim cs6 -nı mən test etdim...orda 3d funksiyası işləməsi üçün OpenGL funksiyası aktiv olmalıdır...bunu üçün de vga driveri yenilənməlidir...vga-nı update etdim və problem həll oldu...

...halal xoşun...düzü men hal azırda fotoşopun 3 versiyasını işledirem ki, 1-i de budur...ve heç 1 problem yoxdur...

...sene gönderdiyimc s6-da da problem yoxdur...mene ele gelir ki,problem kompüterin vga parametr ve ya fotoşop versiyası üçün vga versiya uyğunsuzluğundadır...yəni sənin kompüterin üçün cs5 daha optimaldır...

məndə cs6 -da 3d funksiyası...

evvel mende cs6 idi normal ishleyirdi sonra kod vaxti bitmishdi me de yeni kod tapmadim kompdan sildim yene buna da sukur ki ishledi duzu maragim coxdu fotoahopa vaxt olduqca ozum ucun ishleyirem fotoshop olmayanda ele bilrem nese itirmishem smile bir daha tesekkur qaqam imkan olsa vaxtin olanda d diskinden c diskine yaddash kocurmekbarede de kimeklik etsen yaxsi olardi request

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...