Jump to content
Forum Windows-az.com

İstək e-kitab

Maksim_252

Recommended Posts

Salam Dostlar... Mənə bu linkdə göstərilən kitab lazımdır... Özüm internetdə axtardım djvu formatda tapdım... Mənə isə bu kitabın pdf formatında olanı lazımdır... kitabı tapdığım sayt budur...daxil ol

djvu formatindakı kitab isə budur... daxil ol...

Kitabın adı Джеймс Ф. Куроуз кит в. росс. - компьютерные сети. многоуровневая архитектура интернета

Bu kitabı pdf formatda tapana minnətdar olaram...

Öncədən təşəkkürlər...

Proqramlar telegramda

...buradan djvu to pdf converter yüklə... 1 çox formata dəyşə bilərsən (jpeg, tif və s.)...

...sənin kitabını pdf çevirib test etdim...yaxşı alındı...

http://www.diacr.ru/zametki/26-converter-d...djvu-to-pdf.htm

...istəsən online converer də edə bilərsən...

http://www.djvu-pdf.com/

...qeyd : proqramla coverter prosesi daha süretle gedir,neinki online...

X-Missiya, hər ikisinə baxdım... hər ikisi də başqa kitablardır... Əziyyət çəkdiyinə görə çox sağ ol...

aze_danger959, əziyyət çəkib axtardığına görə çox sağ ol... Amma həmin kitab deyil... Mən axtardığım kitabın adı belədir : компьютерные сети. многоуровневая архитектура интернета... Amma linkdə kitabın adı Компьютерные сети - архитектура, технологии, защита yazılıb...

Bir daha təşəkkürlər...

Mehdi1998, bu mövzunu açmazdan əvvəl sən deyən versiyanı mən də fikirləşdim... Sənin verdiyin online saytı sınaqdan keçirmişdim... Düzdü, kitab əvvəlcə upload olunduğuna görə bir az vaxt aparır... Amma yenə də heç bir nəticə vermədi... upload bitdikdən sonra convert prosesinin başa çatdığını göstərən (DONE) yazı çıxdı və yükləmə linki verildi... Həmin linkdən də yükləmə başlamadı...

Proqram axtardım... Rəsmi saytlarından bu proqramı yüklədim... http://djvu2pdf.ru/... bu da bir işə yaramadı.. Axşam vaxt az olduğuna görə ətraflı axtarış edə bilmədim... indi sən verən proqramla convert edəcəm...

Təşəkkürlər...

Mehdi1998, sən demə dünən mən özüm yuxarıda verdiyim linkdən elə həmin proqramı yükləmişəm... Bircə Export etmək lazım imiş request ...

Alındı...

Təşəkkürlər... Minnətdaram...

Ümumiyyətlə saytdakı userlərin nəzərinə çatdırım ki, bu kitab kompüter şəbəkələri haqqındadır... İnşallah gələcəkdə kimsə kompüter elmləri ilə əlaqəli bir ixtisasa daxil olsa və yaxud indi oxuyursa ixtisas fənləri keçilən vaxt həmin insanlara lazım ola biləcək bir kitabdır...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...