Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7 açılarkən yeniləmə problemi

Bender

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Gorunurki duzeldi amma bir sey qeyd Edim

Yenilenme Penceresi yenilenme sayisina gore ekranda daha cox qalir

Misal ucun.Sp1 paketin yukleyirsese Komp restart olanda hardasa 5 deqe zad yenilenme yigacaq,Yox Eger Hem Sp1 ,Hemde 84 yenilenmenin hamsin birden yukleyirsense hardasa 5 8 deqe arasi kompda yenilenme ekrani aciq olacaq

X-Missiya sən elə danışdınki biz ömrümüzdə heçvaxt sistem yeniləməmişik nədi ay brat gördüyün kimi özüdə dediki gözdüyürəm % bitənnən sora komputer perezaqruska gedir dedi bu problem mənim başıma netbookda gəlmişdi ordada heç düzəldə bilmədim (boot usb olmadığına görə) o nəsə sistem yeniləyərkən kompu söndürüb yada bir başa komputeri çıxarıb yerinnən ona görə başına bu hadisə gəlib

Terlan Çox sağ ol hə açıldı.Mən Erd comander ilə daxil olub,yükləmə qovluqundakı failləri sildim açıldı sonra...

X-Missiya Görünür necə çox rast geldiyin...Yuxarıdada qeyd etmişəm ki komp açılmır.Məndə çox yükləmişəm belə bir problemlə ilk dəfə idi ratlaşıraam.Şəkillərdəki yazıları oxumusan heç?

axellis Onları bilirəm fail tam yüklənmədiyinə görə belə bir şey olur.Yükləmə pəncərəsi gəlir faili tapmadığına görə sistem sönürdü...Onları bilirəm.Yazdıqlarımı oxyunu sonra fikir bildirin...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...