Jump to content
Forum Windows-az.com

GTA IV-də yeni bir proyekt

KymaR_

Recommended Posts

Hər kəsə Salam...

Mən yeni bir proyekt hazırlamaq istiyirəm ammaki mənə köməkcilər lazımdı.Proyekt Gta 4 ilə baglıdı.Oyunda bir cox dəyişikliklər edib Azəri netdə paylasacam.Son zamanlar cox gormusəmki gta 4 də vaz 07 qoyub birazda dəyisiklik edib oyunu satırlar ammaki mən bele eləmək istmirəm siz istifadəcilərin zovqunünə uygun oyun yıgmaq istiyrəm hammısıda pulsuz.Butun bunlara gorə mənə komkcilər lazım olacag

1.Oyuna hansı modu salmaq istəsəz şərhə yaza bilərsiz masın,script fərqi yoxdu.

2.Mənə oyunu setupa çevirə biləcək bir şəxs lazəmdır oyunun yaddası mumkun qədər azaldıb setupa çevirmək.

3.Menyunu Azərbaycan dilində edə biləcək biri lazımdı

4.Oyunu Torrent fayla cevirmək lazımdı mən də edirəm amma ki yukləmək olmur bunun ucundə carə bilən varsa deyə bilər

5.Sizə 3 Graphics göstərəcəm urəyiniz istdiyini şərhə yaza bilərsiz ən çox hansı istənsə o grafika oyuna qosulacag

Video 1

Başqa mənim aglıma gəlmiyən məsləhətiərinizi gozduyurəm və köməkçi heyəti hər kəs komək edə bilər

Proqramlar telegramda

Agabey

Ugurlar Qardas.Gozel proyektdi

1)2 ci qrafika modu daha zor geldi mene

2)Silahlar Deyisilse Yaxsi olar

3)Nomreler Deyisilse Yaxsi olar

4)Sahin Setup ede biler.(Gta IV Kimi oyunlari setup edende Maksimmum 1 2 gb hecm azalacaq.Belke Sahin daha cox Azalda Bildi)

5)Azerice Tercume Alinmayacaq,1)Oyunun tercumesi boyukdu.2)Oyunun Tercumesi ucun ingilis dilini yaxsi bilen en az 5 6 adam olmalidiki tercume daha tez olunsun.

6)Gta 4 Papkasindaki american.gxt Fayli tercume olunmalidi.O dil faylidi.Ingilis Dil fayli

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...