Jump to content
Forum Windows-az.com

Şablonun Comments.tpl -bölməsində qarışıqlığı necə düzəld

Recommended Posts

Salam Əziz Qardaşlar. Əvvala bayram münasibəti ilə hamınızı səmimi qəlbdən təbrik edirəm. Deməli mənim qarşıma belə bir problem çıxıb. saytda şablonu dəyişirəm hər şey öz yerindədir işləyir. Lakin Comments.tpl -bölməsi çox qarışıqdır. saytda yazılan şərhlər belə düşür.

1351330901-410.jpg
Belə qatma qarışıq düşür yazılan şərhlər səhifədən kənara çıxır. Deməli şablonun təzəsin də yüklədim orda Comments.tpl -nı götürüb tərcümə edib saytdakı şablona qoydum yüklədim yenədə düzəlmədi. Əzlində belə səliqəli olmalıdır.
1351331061-410.jpg
Bunun üçün mən necə edim nə edim? kim bilirsə xahiş edirəm mənə kömək eləsin. Şablonun adı VipSite şablonudur...

Proqramlar telegramda

Salamlar..

V8.3 isledirsen ve Vipsitenin Commentsi islemir cox sade bir yolla ozun duzelde bilersen

V8.3 Default temadan engine.css CSS at bundan sonra Default temadan oz temana comments.tpl at sade bir comment sahesi olacaq sonra {author} {date} {awards} {group-icon} və başqa kodları yaz..Engine.css uyğunlaşdır..

Əgərt dediklərimi düz etmisənsə hazırdı işləyəcək düz etməsəndəki.

V8.3 uyğun temanı tap yüklə)

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...