Jump to content
Forum Windows-az.com

Datalife Engine

DLE-MasteR

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Administrator

Buyur tac.az temasi internetde var amma men sene ozumun hazirladigimi verirem acigsizdi temizdi Buda Link

Qaldiki windows-az.com a burani rip ede bilmerem.Cunki dostlarindi.Cox isteyirsense sahibinden iste.Tac.az internetde olduguna gore yeniden rip eledim..Neyise

Sahin666

bunu yuxarida qeyd etmisik.Html fayli kodlasdirma seklinde index.php ya atirsan sonra orada olan sekilleri images papkasina ve problem cixsa her hansi sablonun style.css faylin gotur ve orada olan sekil adlarin ozuvun sekillerive gore nizamla bu qeder..burda cetin hec bir sey yoxdu ve ya sen style.css ve images papkasina ehtiyac olmadanda qura bilersen sadece olan fayllari saytlara atib link vasitesile index.php da qursan istediyin fayl alinacaq

Her kesin nezerine.Ilk once haminizdan uzr isteyirem.Islerime gore artiq size komek ede bilmeyecem.Cunki neinki bura hetta internete girmeyecem..Haminizindan Uzr isteyirem.Saytin adminleri isteseler baglayarlar movzunu yada komeklik ederler.Bu menim isim deyil onlar bilerler.Sagolun.Sizlerle bir anda olsa dostluq elemek xos idi...

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Millet men bilirsiz neyi oyrenmek isteyirem dleye sablom yuklemeyi birdeki sablomu yukleyenden sonra ve dleni install edenden sonra bolmeleri saytina baglamaq yuxarida ayri saytin gif var onu silib oz saytinin bannerini(gif)ni qoymaq mene onu oyrederdizde.Yeni bir sozle sablomu editlemek(redakte etmek)..Xahis edirem video derslik qoyun nece vaxtdir oyrenmek isteyirem amma hec kim oyredmir..Cox xahis edirem...

• 2 hafta sonra...

Kim mene xampp prosunu isletmeye komek ede biler ne qeder eliyirem alinmir kompu farmat da eledim alinmadi. Xaiw edirem bilen varsa komek elesin # 33 cu ismaricda yazdigim kimi sehv cixir. damid komekliy eledi amma o didiyi kimi eledim alinmadi yeni her wey yaxwi gedir amma dle ni xampp a yukledim amma install eliye bilmirem acmir hemin sehveni .

Huseyn. niki menimdi amma hemin nicnen gire bilmediyim ucun bawqa taniwin nicinnen yaziram.

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...