Jump to content
Forum Windows-az.com

Driverleri Yükləmək Üçün Proqram

Mehdi1996

Recommended Posts

hamiya salam mene ele bir driver proqrami lazimdirki proqrami DVD disge yazim ve kompu... format etdikden sonra asanliqla driverlean ri diskden yukleye bilim ... bu halda internete baglanmayan... komputer hp pavilion g6 di butun driverleri olan proqram lazimdi sayitda var idi bir nece proqram deqiq bilmedim hansini yukleyim .... .qabaqcadan tewekurler..........

Proqramlar telegramda

...əgər internetsiz driver pack lazımdırsa,qardaşlar deyən proqramlardan istifadə edə bilərsən...

...və ya aşağdakı driver packdan...(ən son versiya...içərisinə 1 neçə driver pack daxildir : DriverPack Solution 12.3 Full(R250), Drivers Installer Assistant 3.11.8, DriverX 3.01) ...

DriverPack MEGA by KDFX

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4276715

...qeyd : bütün sistemlər üçün ,hətta windows 8 də daxil olmaqla driverlər daxiıdir...torrentlə yükləyin... təxminən 7 gb...

...arabesk_rap , bu da ən yaxşısı...

indiyə qədər xeyli kompüter format etmişəm... formatdan sonra Kamran qardaşımızın göstərdiyi driver paketindən istifadə etmişəm... Heç vaxt darda saxlamayıb... Bəzən Video Kartın driverini tapmır. Onun üçün hər zaman köməyə çatan bir driver saytı verirəm daxil ol... Video kart driverinin ID kodunu kopyalayıb bu saytda axtarış etmək lazımdır...Ən az 99% işə yarayır...

Uğurlar...

...Mehdi1996 , halal xoşun...

...Maksim_252 düz deyir...http://devid.info yaxşı saytdır...drp-da driver tapmağın 3 üsulu var...avtomatik,özün drp-nin diskdə olan arxivinə girməklə və drp-dan birbaşa internetdə axtarışa yönəltməklə...drp-da internetlə driver axtarmaq istəsən (drp-nın özündə olmayanda,yəni driver genius kimi) sən deyən sayta yönəldir...

• 9 ay sonra...

Salamlar her kese,qardaslar siznle meslehetlesmek isteyirem.sistemi format etdikden sonra driver pack solution ile driverleri yukledim/ VGA driverini ise 9 ay bundan once yuklemisdim,yeni oten formatdan sonra yuklemisdim kompa ve yaddasda saxlamisdim.bu defe de hemen VGA driverini yukledim,bele ki,hec bir problem yoxdur,her sey normal isleyir.siz ne meslehet edirsiz,bu halla razisiz???

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...