Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuter açilmir

Recommended Posts

Salam.. Dostlar haminizdan cox-cox xahiw edirem mene komek ederdiz.. Menim kompyuterim bu Windows 8 den sonra cox problemli oldu indide Windows 7 yazmag istiyirem Setup is Starting yazir ele orda iliwib qalir.. Erd Commander ilede acmag istedim bele biwey geldi

1355870127-510.jpg

men ne edim nece eliyim kompyuter acilsin ozumde artiq qorxmaga bawliyiram notbukdu yene personal olsaydi derd yari..

Dostlar nece duzeldim men bunu komek edinde

Proqramlar telegramda

qaqaw bu nedise hard diskdendi F diskinde olan problemdi mence.. hardasa 2-3 gun bundan qabag mene hard diskin owibka penceresi gelirdi icindeki fayllari bawqa yere kopyaliyim mende elemedim cox teesuf

ozum duzeltdim qaqaw Win dows XP CD diskini qoydum ordan C diskini format sonrada udalit eledim ve belece Windows 8 kompyuterden tamam sildim sonrada Windows 7 ni qoyub format eledim ama yenede gorurem kompyuterde arada donmalar olur bu cox gumanki hard diskdendi burda yanliz mene hard diski 0-lamaq qalir...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...