Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuterdə Format Zamanı Problemlər

Recommended Posts

hamiya salam.... men komputeri format eden zaman diskleri bolmek ve D diskini format etmek olmur bu veya yeni disk acmaq da olmur ancaq c diskine windows 7 yuklemek olur .... format bawa catdiqdan sonra c diskde windows old fayl yaranir fayilin icinde evvelki windows 7-min sistemi olur bu problemler neden olar zehmet olmasa mene komeklik gosderin ...... oz fikrimce dedim belke men yazdigim windows 7 -de oldugundan wupelendim ve yeni windows 7 disk aldim amma yenede hemenki kimi problemlerden uzlewirem mene komeklik gosderin .................qabaqcadan tewekurler..........

Proqramlar telegramda

Salam. Format zamanı windows.old papkasının olmaması üçün disklərin bölünmə yerinə çatanda C diskinin üzərində gəlib drive options (rusca bilmirəm) seçmək lazımdır. ordan da format funksiyasını seçib next seçmək lazımdır...

Ola bilsin sən də bu cür edirsən və davam edəndə C diskinə sistemin yazılması axıra kimi getmir... bunun bir neçə səbəbi ola bilər... Diskdəki sistemdə problem var və yaxud diskovodun gücü çatmır...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...