Jump to content
Forum Windows-az.com

Xəbərlərə şərh

MEZHH

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Kenan xeyr sen fikrimizde deyilsen en azindan menim, ana sehifede dunen biri 20 ye yaxin menim xeberime serh yazib eger komeye ehtiyaci varsa burda hamiya komek edirik kimse danada bilmez haminin komeye ehtiyaci olur ele menimde ama qaldiki xebere komek meqsedi ile serh yazib doldurmaq olmaz axi dunen o usere basa sala bilmiremki qaqas basqalarinin komeye ehtiyaci olan serhler itibe deyir itmiyib kec ikinci sehifededi men bilmirem ikinci serh sehifesi hardadi bu saytin rehberi olaraq men gormurem o sehifeni

Tanner , Sozumun cani budur ki qassani yazib doldurulra birde gorursen bir xeberden 5-defe olur.Her ikisin deyirem men.Tam aciq yazmisam.Ne de ki ozum ele sehvi etmemisem.Amma tewekkure geldikde ise ele sen ozun ve ya Kamran Cavadov ve.s bir de gorursen men ne ise komeklik isteyirem olarda saatlarla mene neyise basa salir ve eziyyet cekir hetda video derslikde ani meqamda hazilaryib atirlar olara tewekkur dusur.

Yeni bunu demek isteyirem ki men bu problemleri oteri bir defe qabartdim amma irad tutuldu.Indi ise yene bu kimi problemler uze cixir ve yene de muzakire olunur .

Vahidov o elbetteki eledi ama bunun serhle elaqesi yoxdu forumda kimse kimese komeklik gosterirse tesekkur vacibdi en azindan cekdiyi zehmete gore ve hormet elameti olaraq birde qaldiki xebere o uje basqadi men xeber paylasiram biri basdiyirki o xeberin icinde qaqas mene filan sey lazimdiye ve ya qaqas menim kompyuterimde filan problem vare onu nece edim ve buda azmis kimi men xeberleri aktiv edende xeber bolmesine xeber kimi gonderirlerki basvuza donum nebilim qurban olum tecili mene filan komekliyi gosterin mende perevod edirem foruma birde lazim olan yerde tesekkurde vacibdi iradda vacibdi lazimsiz yere lazim deyil men xeberi lazimsiz tesekkure gore paylasmiramki men xeberi paylasiramki kimlerinse isine yarasin

Tanner , He orasi eledir.Bu artiq eringeclik,mehsuliyyetsizlik ve melumatsizliqdan emele gelir.Yeni men bu problemirde qeyd edirem ki,INSALLAH xirda-xirda hell olunsun.Men hec senide nezerde tutmuram.Sadece bezen islemeyen,lisenziya teleb eden ve ya cox wiwirdilen faillerde olur.Komekliye geldikde ise gerek meslehetdli olanini edesen.Bildiyini edesen ve meslehet olanini paylasan.Ne ise INSALLAH bu islerde sizlere ugur agruzlamaqdan ve qaydalara emel etmekden savayi elimizden bir is gelmez .........

Guest ELNUR ORDUBADLI.

TANER qaqa burda her kes oz fikrni bildirir duzdumu mende ele nedense bu saytin rehberleri mene qarsi aqressivdi ya duzu sevmirsiz yada ki nebilim 40 min user ola biler 5 10 hecne olmuyar ama unutma ki bala bala gol olar .men sizin saytnizi beynirm hetta xeberlerimde var duzu cox gez yerlesdrildyinden artik day istemedim burda sizinle forumda 40 min user meslehet alir yoxsa ne qeder bele sey elmiyin men oz fikrimi bildirdim ve munkunse eger esas admin sizsizse bezi qoydgnuz modertor ya da digerlerini bir az bize meslehet versizse onlarda verin ki arxa arxa bir adamin ustune dusmezler sonra bumm olur ..coxsagolun oz fikrimdir.

Mən burda Kenan səni nəzərdə tutmamışam. Yazımdada bütün istifadəçilərə bildirmişəm. Hər bir istifadəçi hansısa xəbərə şərh yazanda özü digər istifadəçiləridə fikirləşməlidir.

Xəbərə şərh nəyə görə yazılır...

1. İlk növbədə xəbərin yükləmə linginin işləməməsi halda.

2. Xəbərin Lisenziyasının olub olmaması haqqında məlumat olmadıqda.

3. Xəbər haqqında məlumat sızı qane etmədiyi halda.

4. Sistem tələbləri haqqında məlumat olmadığı halda.

5. Ən sonda isə əgər yerləşdirilən xəbərlə siz tam razısızsa xəbər haqqinda öz fikrinizi yaza bilərsiz. Oda öz yerində hörmət mənasında. Təşəkkürün yazılıb yazılmaması bizim üçün helədə önəmli deyil əziz istifadəçilərimiz. Yerləşdirilən xəbərlər istifadəçilərin rahatlığı və asan olması üçün nəzərdə tutulur.

Tanner qardaşımızın dediyi kimi yəqin ki yaxın günlərdə nə isə dəyişikliklər olacaq...

Elnurs qardaş sayt rəhbərliyi sənə qarşı aqresiv deyil. Burda hər bir istifadəçiyə hörmət edilir. Öz yerində. Sadəcə hansısa istifadəçinin nöqsanların özünə bildirəndə qəbul etmək istəmir. Şəxsi ismarıcınıda oxudum. mən sənə xəbərdarlıq etməmişdim heç vaxt öz xəbərimdə elədim bu gun. Adminlə danışmısansa lap yaxşı. Yəqin ki heç kim istəməz nə isə problemlər olsun. Hamıya uğurlar...

Elnur urda 5 esas admin var Tural, Vusal, Terlan, Kamran ve men ama saytda userler haqqinda, xeberler haqqinda, ve bir cox proyektler haqqinda status verilmesi userlere statusuda men verirem yeni men teyin edirem ve s. kimi seyleri mene tapsirilib ama bu o demek deyilki men sayti alt ust edim sene qarsi men defelerle hormetle yanasmisam kecen defelerdede sene hormetle ismaricdada bezi seyleri bildirdim moderatorlarimada ne lazim oldusa tapsiriram Aqil jurnalistdi serhlerden ve bezi huquqlardan Aqil cavabdehdi o hell edir yenede deyirem bayaq serhdede yazdim sene qarsi qesdimiz olsa men kimdense qorxmuram ALLAHDAN basqa meni taniyan taniyir eger sende tanimaq isteyirsense gir face hesabimdan oyren ne istesen sene qarsi prinsipim olsa sozsuz saytdan birdha sayta daxil olmamaq serti ile uzaqlasdiriram yenede deyirem saytda kobudluq etmeyin o xeberi Aqil qoyub sayta xiosun gelmir yukleme artiq serh yazma o fikri bildirmek mecburiyyetinde deyilsen ama sen o xeberin eyni ile ozun yuklesen ve problemle qarsilassan onda haqqin var sen qoyulan xeberden istifade etmirsen ama irad tutursan yenede deyirem qoyulan xeberdebn zerer ceken user mene desin men o xeberi silim saytdan basqasida zerer gormesin bu qeder basqa nese isin olsa ve haqqimda oyrenmek istesen asagidan menimle elaqe saxla

http://facebook.com/tannerisback

Guest ELNUR ORDUBADLI.

indi bas dusdum xevberi yerlsdren AQIL BEY SISINIZ LAP YAXSI NIYE bele demirsiz ki serh yazma xeberime yazmaram qardasim fsyo sohbet bittide

coxsagolun qardasim men hecksin haqqinda melumat lazim deyil dost kimi basqa nese basa dusdum oldu.My Webpage

bu da menim facemdi ordamilletci siyasetci yazilib yeqinki miletmi seven qeder hec kesi sevmirem buda size subut yani hec kesle hec bir dusmenliyim yoxdu esatfullah dusmen yox dusmen 1 denedi hami bilir onu ....hec kese kin beslemirem cunki hammiz Azerbaycanliyiq

birce sozum var xais di bu.munkunse tez tez bam ve qovmaq kimi sozleri istemiysiz eger bu rutbeye maliksise hamini bacarmaq lazimdi yola vermek lazimdi lap soyus soyse beli onu cezalandirmak lazimdir.sert sekilde .hec vaxt hansi ustun vezifede olan sexs kicik olanlara soz demir cunki kicik olanlar daha coxdu ama sen rutbce boyuksen bu o demek deyil ki hamni meslen ecesen kecsen yeni ki bas dusdun sene aid deyil a meslen dedim yeqin ki kelam sozu kimi qebul edin . ,mende ferqi yoxdu ki balaca yada boyk her kes herkesden meslehet alir men sadce kicik bir meslehet kimi basa dusez yaxsi olar coxsagolunm geceniz xeyre.

elnurss qardaş niyə belə danışırsan ki sən mən sənə demirəm mənim xəbərimə şərh yazma. Yaz. Fərqi yoxdur mənim xəbərim və ya başqa birisi. Sohbet yazilan şərhdən gedir. Deyirsən ki öz fikrimi yazdım. Duzdu hərənin öz fikri var. Heç kimdə deyə bilməz ki sən öz fikrini yazma. Amma fikrini yazanda onu elə formada yaz ki digər istifadəçi sənin fikrini normal qarşılasın. düzgün başa düşsun.

status vəzifə bunun heç bir fərqi yoxdu. Hər birimiz eyni insanlarıq.

Elnur qaqaş bu ismarıcımlada mövzunu bağlayıram bax burda kimə qarşısa mən bu günə qədər kobudluq etməmişəm olub arada oda məcbur ediblər ataş bax saytın rəhbərliyi olaraq səndən xahiş edirəmki biraz daha diqqətli ol sənə aidiyyatı olmayan mesajlar və s. kimi şeylər etmə əgər həqiqətəndə diqqətli olsan statusundan aslı olmayaraq əgər sənə qarşı ədavəti olan olsa mənə bildirə bilərsən həmin insanın statusunda alacam saytdanda qovacam ama sən diqqətli ol başqaları ilə işin olmasın diqqət etdinsə statusca böyük olsamda səndən xahiş etdim ama realda yalnız ALLAH böyükdü heç kim heç kimdən artıq deyil mən daxil gecən xeyrə mövzunuda bağlayıram cavabın olsa tez yaz sonra mövzunu kilidləyəcəm

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...