Jump to content
Forum Windows-az.com

anti virus istek

Guest Nazim888

Recommended Posts

salamlar,mende norton internet securty 2011 vardi,onu trial resetle isledirdim,obnavleniya edib bazani ozu yenileyirdi orginal kimi idi,70 gunden coxum qalmisdi,artiq obnavleniya elemir,hec proqramada girmir,win7nin yanindaki bayraqda 2 dene x var,xebardarliqlardada antivirus olmamaqidir.mene xais ederdim ozunuz isleden,yeni islek olan anti virus deyerdiniz,1 heftedi isledirem ele ,ne qeder virus oluxub yeqin )

islek olsun yeni obnavleniya mumkun olsun,isterdim kaspersky olsun,yada daha meslehet bildiyiniz esetden bir anti virus ancaq 30 gunden sonra muddeti artira bilim trial olmasin yeni.ozunuz hanisni isledirsinizse linkini vererdiz.

saytdan 2 dene yukleyib qurdum birini yazmadi komp biride xosuma gelmedi,ancaq yoxlamadim zaman artirmaqi

Proqramlar telegramda

Ilk evvel Notonu sil sonra sistemin avto abnavleniasini bagla.barundmazeri bagla reegditden mutleq nortonun qaiqlarini sil.

daha sonra ise ya kasper 2010 kis olani yadaki nod32 antivirus business edition yaz,yadaki avas is 6 versiyasni yaz.

- Laptop ve Desktop Anakartlarin temiri

- BIOS yazilmasi

- Sifreli SuperUser BIOS-larin silinmesi

- Kicik chiplerin deyisidrilmesi

- BGA Chiplerin deyisdirilmesi (GPU/CPU/FCH/PCH/HM ve s)

kaspersky 2011 yada kaspersky internet securty 2011 yazmaq isteyirem.

ancaq mende win7di orginaldi obnavleniyani baglamasam olar? + proqramlar silinen yerden silsem olar nortonu? regeditden neyini silecem?ne yazacam?

+birdeki islek olan kasper linki vere bilersen? ozunde olan sen isleden

men 2010 meslehet gorurem kis 2010 cunki 2011 ile eyni seydir hec bir ferqi yoxdur yeni bazaya sahibdir.Saytdada kis 2010 var

orjinal oldu olmadi anbavitin hec bir boyuk bir xeyri yoxdu.onsuzda sistem isleyen seydi.

run ac regedit yaz norton yaz axtais ver sil sonra

- BIOS yazilmasi

vusal sen onu isledirsen? mumkunse linkini vere bilersen?bilmirem hansidi,senede eziyet olacaq+bes hemin kis2010 un acari yaxudda neyse bir yolu var uzatmaq ucun ? 30 gun olur men bilen her bir anti virusu yazdiqda

ok cox sag olun indi.yukleyib qurum

manyak tril reset var saytda?hemin versiyaya

birde vusal olarmi 2010la 2011 eyni seydirse men 2011 olanini yukleyim? onunda trial reseti var? sadece istemirem ili kohne olsun,eger onuda elemek mumkundursa,olar mene verdiyin antivirusun 2011 versiyasini veresen?

birdeki regeditden norton yazib 50den cox qaliq sildim indi nortonla bagli hecne yoxdu.ele bil yazilmayib bu kompa norton,ama nortonun bi isi yaxsiydiki,oyun proqram yazanda yanda gosterici vardi bu proqram yaxudda oyun,kompu daha cox sistemini yorur,qrafikle gosterirdi.mes gta 4 ucun,onu ustanovka edib qurtarandan sonra xebardarliq kimi gelirdi.kisdede olar varmi?

birdeki vusal men internetde baxdim,64bit ve 32 bitlik var,mende kompda proqram filesde ( x86) yazib men onda 32 bitlik yuklenmelidi kompa? deqiq bilmirem deyesen proqram filesde 86da varsa obir proqram filesden basqa,onda 32bitlikdi?

Nazim888

2011-de islede bilersen.Trial Resetide var onun.32 bitlikdir Terlanin verdiyi link.onsuzda hamisi 32 bitdir.eger 64 bit isledirsense 32 bitde sistemi destekleyir.

- BIOS yazilmasi

my komputerin sosytvasindan baxanda bilinir. 64 bit yazilir.

64 bit isledirsense 32 bitlik pro yuklesen avtomatik 86x adli program files qovlugu yaradir.ve 32 bitlik prolar ora dusur.ama 32 bitde 64 bit islemir.4 gb ramin varsa 64 bit islede bilersen 32 bitlikden 2 defe yaxsi isleyir cpu-da hemcinin

- BIOS yazilmasi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...