Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuter açılmır (problem)

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

yox qaqaw sonuludu deyende bu videoda gosterdiklerim hardasa 15-20 deqiqe cekir ama sonra o goy ekranda vostanovit reset zad gelir o zaman men vostanovit edende donub qalir elece resetideki elesem butun program zad hamisi silinecekde oda olacag formatin tayi hele bilmirem reset alinacag yoxsa yox... adam uje windows 8 iwletmeye qorxur buda Uralsoft

...yuxarıdakı problem sistem qarışmasıdır...kompüterin zaryatkası qurtaranda özbaşına sönərsə,windows update gedən zaman proses başa çatmamış kompüteri söndürərsənsə bu cür problem yaranar...və ya heç 1 səbəb olmadan da kompüteri söndürəndə sistem faylları qarışa bilər...

...bezopasnı rejimə girib posledni udaçnı konfigurasiya rejimində açırsan...vəssəlam...

...burda windows 8-in gwnahı yoxdur...istənilən sistemdə bu problem ola bilir...

Brat men onsuzda windows 8-e kecenden beri bu problemle qarwilawiram nece defe vostanovit reset zad elemiwem duzelib ama butun programlar silinmek wetiyle bir sozle adam bezir bu prossesden... sen dediylerinde yani zaryatkası qurtaranda özbaşına sönərsə men notbuku hemiwe adapterle iwledirem rahatda sondurdum hec 1 saat kecmemiwdiki yandirdim o birisine geldikde ise yani update-de deyiliydi men sondurende hamisina fikir verdim.. birdeki bu windows 8-lerde nedense o bezopasniy rejim yoxdu yani F8 ile kompyuteri acmaq belkede var men bilmirem ona gorede format eledim yene :((

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...