Jump to content
Forum Windows-az.com

İDM haqda

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Salam eziz forum ehli!!! Mende internet sureti 1Mbit-di İDM programida yukleme suretini mene hardasa 180-200Kb suretle verir ama bu zaman yukleme geden vaxt saytlarda rahat gezinmek, videolara baxmag olmur... İndi sizlere sualim beledi ki men İDM programinda yukleme suretini nece azalda bilerem yani 200Kb sureti biraz aşagi yuklesin hardasa 100-120Kb ile... Komek eden her kese derin teşekkurler..

Proqramlar telegramda
Red Demon yox qaqa mence bu bilirsen nedendi mendeki versiya kohnedi 6.05 bu versiyani neye gore iwledirem youtube-da geden videolari savefromla rahat 360p mp4 formatda yukleyirem ama IDM-nin teze versiyalarinda bu yoxdu ona gorede hemiwe bu versiyadan istifade edirem.. qaldi ki elave seyler basmagima hecneye el deymemiwem nece var eledi

...ay qardaş...əgər İDM menyusunda mp4 fayjını download etməyə icazə varsa,mümkün deyil ki,götürə bilməyəsən...

...sənə göndərdiyim ilə mp4 formatda youtube-dən rahat download edə bilərsən...

....bir daha test etdim...youtube-dən mp4 rahat götürür...

...youtube-dən videoları başqa rahat üsullarla da götürə bilərsən...

Kamran seni bawa duwurem ama men bir nece IDM versiyalarini yoxlamiwam hec birinde netice vermiyib ancaq flv formatda goturur qaldiki linke boxca axir vaxtlar zayliyir hecne yuklemek olmur ordan imkan varsa linki bawqa yere upload ederdin...

birde bununcun bawqa usullarda var deyirsen hansi usullardi ki ele menimcun bu rahatiydi deye hemiwe mp4 formatda goturub burbawa flewkaya yazirdim tv-de baxmag ucun bele convert eliyende uzun olur

...səndə bu artıq bir neçə dəfədir baş verir...nəsə ciddi problem ola bilir...

...hdd ayırmısansa birləşdirib format elə....format zamanı d diskini yenidən ayır...

...format qurtardıqdan sonra norton internet security 2013 yaz...sonra digər proqramları.

(windows 7 yaz...yazan kimi update-i 5-10 günlük bağla)...

adi qaydada Panel Upravleniyadan.. Vostanovitde etdim programlar getdi hamisi o qeder eziyet cek yaz sonra silinsin.. Birde o evvelde goy ekrandi vardiye onunda vaxti oldu 30 san baxiram windows aktivlewib

Kamran mende D diskinde axi lazimli fayllar onlari sile bilmerem tutumlarida coxdu hem men hardi diski birlewdirib sonra format zamani ayirmiwdim yene bele olmuwdu mence problem kompyuterlik deyil

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...