Jump to content
Forum Windows-az.com

USB taxanda qəribəlik

GooGle_Chrome

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Dediyin kimi etdim yuklendi ekrana gelende de povtoritde verdim prodlojitde verdim otmenada verdim hech olmurdu otmenanin dayanmadan basdim hecne alinmadi . 2 defe etdim bu usulu ama silende 22m silindi fleshkartdan

Tanner qaqash hell yolu nedi neylemeliyem ? Antivirus yazmaliyam ? Meslehetli ve lisenzyali antivirus bilirsiz ? Linki mumkunduse yerleshdirerdiniz

Komek eden olmuyacaq

...avira yaxşı antivirusdur...

...mən norton internet securty 2013 işlədirəm.bu antivirusda 1 xüsusiyət var... sən kompüterdə işləyəndə antivirus kompüteri məşğul etmir...o əsas işlərini kompüter sakit olanda,yəni heç 1 iş görməyəndə görür...ona görə də antivirusla bağlı donmalar olmur...

• 1 sene sonra...

sən əvvəlcə gərək kaspersky olan kompyuterdə fleşkartı yoxlayasan tam olaraq daha sonra fleşkarta kaspersky setup key fayl driver paket köçürdəsən.format elə sonra öz kompyuterini daha sonra dediyim fayllar atdığın fleşkartı taxıb driverləri yüklə və kaspersky yaz.ondan sonra kaspersky obnavleniya ver sonra D diskivi yoxla ondan sonra tam rahat işlədə bilərsən.bu dediklərimi eləməsən problem yenə qalacaq.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...