Jump to content
Forum Windows-az.com

Formatdan sonra əsas nə etmək

Recommended Posts

Salam bilmək istərdim mən hər formatdan sonra Brandmauer Windows, Sentr obnovleniya Windows birdə Windows Defender bu bolmələrdəki qorumanı mən həmişə söndürürəm sizcə bu elədiklərim düzgündümü? Birdə mən Vostanovleniya etdikdə sistem həmişə format olunan zamanına keçir belədə olduğda bütün yazılan programlar silinir, belə olarmı ki mən bütün özümə lazım olan programları yazım və hər vostanovleniya edən zaman sistem programlar yazılıb-bitən gündən davam eləsin.. bu haqdada kim bilirsə yazsın əvvəlcədən təşəkkür.

Proqramlar telegramda

Hamıya Salam! Fiko qaqam bağışla sənin mövzundan kənar oldu. Əlavə mövzu açmaq istəmədim. Üzrlü hesab et. Windows 8 - dən söhbət getdiyi üçün mən də elə bura yazmaq istədim. Xahiş edirəm köməklik edin. Bilmirəm niyə belə di? Bunu necə yığışdırmaq olar. Mişkanın sağ tərəfini vuranda çox artıq şeylər gəlir. Onları necə yığışdıra bilərəm? Əvvəlcədən çox sağolun.

2013-02-28_182347.jpg

ReD DeMoN, ok qaqa bu dediyini anladım çox sağol elə məndə belə fikirləşmişdim XP-dədə demək olar belədi, programları tam hamısını yığım sonra təzə toçka yaradacam bəs indi mən bu vostanovleniyanın tutumunu nə vaxt artırım toçkanı yaratdığım gün ya elə indi? Xatırladım ki indi həmin yerdə 10 Gb-dı.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...