Jump to content
Forum Windows-az.com

Photoshop haqqında Azərbaycan dilində yazılı və şəkilli dərsl

Recommended Posts

Salam Əziz Dostlar. Mənə Məktəbdən praktiki iş veriblər və Photoshop haqqında düzəltməliyəm. Düzdü özüm Photoshop-u bilirəm 70 - 80 % bilirəm. Lakin sizə müraciət etməyimin səbəbə istəyirəm yaxşı bir iş təqdim edim və mənə Azərbaycan dilində Photoshop öyrədən sayt lazımdır ki, orda ki, yazılı izahlardan istifadə edərək praktiki işimi düzəldim. Yəni mən iş düzəldib World-də yığıb çıxartmalıyam və istəyirəm ki yaxşı bir iş düzəldim. Bunun üçündə sizlərin köməyinə ehtiyacım var. Kim Azərbaycan vəya Türk dilində yaxşı Photoshop dərsləri saytı bilirsə yəni Photoshop-un başlanğıcından dərsliklər mənə yazsın. Hər birinicə təşəkkürlər edirəm.

Proqramlar telegramda

Çox sağol qardaşım. Allah razı olsun. Düzdü bilirəm Azərbaycan dilində çox azdı. Rus dilinidə yaxşı təmiz bilmirəm və google tərcümədə nə qədər olmasa da tam yaxşı tərcümə eləmir onun üçün elə Azərbaycan dilində dedim. Bu verdiyin linkə baxdım yaxşıdır çox sağol. 1-2 şey yenədə götürə bilərəm :) Bir daha təşəkkürlər.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...