Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8 probilemi

VahidoV

Recommended Posts

Salam.Men bu saytdan Windows 8 x86 (x32) Professional Optimized Win-Torrent v.1.1 [Русский] yukledim.Yuklenme torrent ile tamalandi.Sonra men hemen proqrami WinToFles proqami vasitesi ile hemseki kimi floskarta yukledim.Adi qayda ile ve format qaydasi oyrenek formata basladim.Kompitor floskarti oxumur sanki.Yeniden basladib acan kimi windows 8 isaresi gelir yeni 4 duzbucaglidan ibaret goy isare ve ne qede gozlesende hec ne olmur.Sebebi nedir?Amma floskartin isigi yanir.Basqa cur de yoxladim.Yeni floskarta atmadan kompitorun ozu uzerinde qurasdirma .Orada isledi amma gerek diger sistemi o birinin uzerine yukeyim format bolmesi yoxdur.Kompitor Benq Joybook Sp 52 modelidir.Tecilikomek lazimdir.Tesekkurler.

Proqramlar telegramda

Basqasinda yuklemisemo da islemir.8 Gb floskart goturem.NTFS format edirem.Sonra windows 8 proqramini WinTOflash proqrami ile atiram bele olur.Her usulu yoxlamisam.WinUSb setuplada atmisamislemeyib.Basqa windows 8 atmisam isledir.Ancaq ikisin burada yuklemisem olarda bu probilem var.Deyirem belke siz yukleyen sistemlerde basqa ne ise qayda var bu sebeden sorusdum

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...