Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8-də kompyüter gec sönür

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Dostlar mən belə bir çarə tapdm kompyüterin tez sönməsi üçün bu üsulu yoxladım məndə uğurla alındı sizinlədə paylaşmaq istədim ki biləsiz... Məndə kompyüter 10 saniyəyə söndü...

Buda həmin yazacağınız kod - C:\\WINDOWS\\system32\\shutdown.exe -t 01 -s -f

Uğurlar!!!

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

...windows 8-də sistemin daha tez sönüb-yanması üçün aşağdakı 2 üsulu test etdim.mənim kompyuterimdə az fərq elədi...

....aşağdakı reg faylını yükləyirsiz..

http://www.boxca.com/72zxxa2wgjr5/Button.zip.html

...moy kompyuterin menyusunda əyarları dəyişirsiz...

.

..fiko_89 qardaşın şəxsi ismarıcına əsasən bu videodərsliyi hazırladım.və windows 8 işlədənlər üçün paylaşdım ki,test etsinlər...

...qeyd : mənə gəldikdə windows8-in açılma-və bağlanma sürəti sistemin gücünə uyğundur və məni qane edir...amma bəzi userlər daha da sürətli olmasını istəyir deyə çalışdım kömək edəm...

Çox sağol Kamran əlin-qolun dərd görməsin... Mən bu üsulu elə bu dəqiqə yoxlayıram düzdü mən kompyuterdə gec sönmə probleminin qarşısını almışam bir sadə üsulla hətta bunun üçün video dərslikdə hazırlamışdım hansısa bir mövzuda... Ama tez açılmağına görə heçnə tapa bilməmişdim bu İnşallah işimə yarıyar... Birdə brat sən göstərdiyin videoda Pusk bölməsi başqa cür açılır bunu necə eləmisən?? Deyə bilərsən??

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...