Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows XP də problem

busuper

Recommended Posts

Salam dostlar bu sualimi formda vermisdim amma sonra formdaki yeri itirdim kimlerin cavab yazdigin billmedim

mende kompda bir problem var kompyuter acilandan sonra asagidaki sekil gelir bu neden olar ve ne etmeliyem

Windows XP də problem

2-ci problem de web kamerayla baglidir bu gun web kamirani acdim amma islemedi ustanovkani yeniden etdim xeyri olmasi kameranin shnurun qosanda asagidaki kimi yai cixir amma bilmirem problem nededi

Windows XP də problem

bu problem kameranin shunurundan da ola biler ya ustanovkadan olar?

Proqramlar telegramda

..1-ci oşibka haqqında forumlarda belə yazırlar ki,sistem oşibkasıdır.bu fayl zədələnməsidir...amma fayl zədələnməsini virus da edə bilər....

...odur ki,browser-ləri sil...internet explorer yeilənməsini sil...(əgər windows-u update edirsənsə)...

...əgər antivirus norton deyilsə nis 2013 yükləyib update elə...

...sistemi təmizlə...cclear və register victor ilə...

... 2-ci oşibka üçün dispetçer ustroystvanın şəklini çək qoy bura...

... saytda var...

http://windows-az.com/security/13739-norton-internet-security-2013-202019.html

... 15 gün üstündə olur...

...açarla vaxtını uzatmağı sonraya saxla ...bunu üçün aşağdakı linkə girərərsən...

http://forum.windows-az.com/topic_8427

...və antivirusa aid sualını burda verərsən ki,mövzudan kənara çıxmayaq...

... moy komputerin üzərində sağı bas.orda dispetçer ustroystva menyusunu görəcəksən...

Kamran qaqa o web kameranin problemin tapdim , sen deme drayverden deyilmis kameranin kabelinde zede var imis qirilibmis indi bir sey deyim men qohumun kamerasin getirmek isteyirem ozu esgerdedi isleden yoxdu indi bilmek isteyirem ki onun kamerasin getirende o kameranin diski de lazimdir ya oz kameramin diski de olsa olar ?

ve bir de o 1-ci sualim var idi ha deyirdim komp acanda nese yazi var seklin vermisdim o problem duzelmedi nort yukledim yozladi hec ne tapmadi kompda bilmirem o provlemi indi nece hell edim :recourse:

... ayrı-ayrı kameralardırsa (firma və model) onda kameranın öz driveri lazım olacaq.

...kameranın üzərində model və seriya olur.internetdən tapa bilərsən.və ya dostunun kompüterinin driverlərini backp edib (driver genius-la) onun içərisindən kameranın driverini götürə bilərsən.(backup edəndə elə ancaq kameranın driverini də seçə bilərsən ki,digər driverlər sənə lazım deyil onsuzda)...

... 1-ci oşibkaya gəldikdə ,sistemi geri çəkib yoxla... misal üçün bu oşibka tutaq ki, 5 gündür ki, gəlir...sən sistemi 7 gün əvvələ çək....

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...