Jump to content
Forum Windows-az.com

İnternet sürəti

Haggio

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Mən özümdə Smart provayderindən istifadə edirəm. Helə bir problem yoxdur. Normaldı. Düzdü nə qədər desələrdə internetin qiyməti ucuzlaşıb sürət yaxşı verir. Ancaq helədə ürək açan deyil. mən özüm 1 mb lik sürətdi. gunduz 600-700 kb/s. axşam isə 450-500 kb/s verir. 80% əgər provayderin üstünə düşürsə sürətin az olması 20% də Yüklənən torrent fayldanda asılıdır. Ola bilər ki hansısa torrent faylı yaxşı sürət verə bilər hansisa az. Əgər bütün sürətin hamısını torrentə vermək istəyirsənsə şəkildə göstərdiyim yerə daxil ol və orda artır sənə verilən rəqəmi artiq. məs. 200 disə elə 2000 bu zaman bütün sürət sənin torrent faylına ötürüləcək. və sürət azda olsa artacaq....

1.png

demey olarki sunurlain coxun deyisdirmisem modem zad hamisi tezedir -20 manat ligda internet deir mantyor nan danisdim sonra praveydernen her 2si deyrki |(skafdandi.qutusdan) Ats den gelen kabelleer duzelmeelir ..biseveri bu cixdi men nece vaxti internetin ustune dusmusem alinmir ki alinmir :feel: :request: praveyder danisdim dedikiki Max Date 700 dise cox zaifdirr bu cox olmalidir ona gore Download cox zaeifdir ...sabah ATS zeng vuracam ALLAh bilir bunu nece vaxtui edelleer :)

AQIL_ISMAYIL cox sagol .. bilmirdim orgendim bunuda ama menim prablemmim cetin bele hanasdlignan duzelsin :wink: :feel:

Fuad buyur halal xoşun... bilirsən bu internet məsələsində 2 tərəfdidə ATS birdə provayder. bir problem cixandada bir birinin üstunə atırlar. demək olar ki hal hazirda heç kim internetə ödədiyi pulun dəyərən həmin internetdən istifadə edə bilmir. bu təkcə sənin yox hamının problemidir. Mən özümdə bir müddət idi ki 2 liyin pulun verirdim. Ancaq mən çəkdirəndə həmin pul 1 lik üçün nəzərdə tutulmuşdu. Ats lə danişdim. dedilər bizlik deyil provayderlə əlaqə saxla. İndi zəng eləməliyəm ki görüm nə məsələdi :winked:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...