Jump to content
Forum Windows-az.com

Saytda tərbiyəsizlik ! FOTO

Deliusta

Recommended Posts

Saytda bir axmaq " adam " saytdakı xəbərlərin birində ailəsində gördüyü tərbiyəni bu saytda nümayiş etdirmək fikrinə düşüb diyəsən !

Saytdakı xəbərər söyüş yazan şəxsin fotosunu çəkdim :

Xaiş edirəm tədbir görülsün ! İnanıram ki, cəzası sərt olacaq !

Bunu məlumatı bildirmək üçün sayt rəhbərliyində onlinə şəxs axtardım tapa bilmədim.Sonra yazılış vaxtına baxdım ! 17 :39 Mənim isə xəbərim 18 : 57 oldu ..1 saata yaxın vaxt keçib..

Ola bilsin bu tərbiyəsizliyin çoxları şahidi oldu.İstədim cavab rəyi yazım sonra dedim axmaq oğlu mənə söyüş yazar,onu gərək .... nəysə...

İp adresi ilə tapmaq olar.

Bunu paylaşmağımda məqsəd bu gün bir mənfi raputasiyam geri alındı- iannıram bu da qiymətləndirilər..

Dostlar,birdən elə bilərsiz o axmaq istifadəçi mənəm,amma ip adresinə baxa bilərsiz.Onu da rəhbərlik edər..

Sağ olun..

capture-20140829-185546.png

capture-20140829-190042.png

Proqramlar telegramda

Hamını ağlına bu gəlir : Pullu olsun..

Amma mən bunun tam əlehinəyəm..Çünki bundan yaxşı yol var.

Onu açıqlayım,bu sadədir : Yazılan rəyləri yoxlamaq lazımdır!

Bu qədər sadə..Başqa bir status ayrılmalıdır və ya bir statusun xidmətinə əlavə olunmalıdır.

Rəylər saytda yayaımlanmadan əvvəl yoxlanışa göndərilməlidir..

Təşəkkürlər..

Tanner oda gözəl fikiridi amma elə olsa gec cavab gələcək axi mən bilən rəylər yoxlananda cavab gec gələcək amma burda masAllah nə sual veririk tez cavab veririsiz. Daha yaxsi yol tapsaz əla olardi:) mən bilən sayta qeydiyat pulludu axi 1 manat necə qəpik cixirdi qeydiyyat üçün. Yenə siz bilən məsləhətdi uğurlar sizə amma sayt özü çox kömək edib mənə yaxşi olardi sadəcə oyrənmək isdəyənlər girərdi bura ancaq.

üzrlü hesab edin Tanner bu dəfə düzəltdim bundan sora nəzərə alaram digər rəylərdə təşəkürlər :smile:

Ömrü boyu hörmət görməyən insandıda nə hörmət görür nədəki kiməsə hörmət etməyi bacarır...Mən dünən axşam telnən sayta girəndə gördüm Hətta mənimdə bir xəbərimə bir şərh yazmışdı...Sag olsun qardaşlar layiqli cavabını verib...Qaldiki Qeydiyyatın pullu olmasına mən bu barədə Turalla danişmişdim bir müddət əvvəl...demişdi yenidən pullu edəcək....Şərhlərində yoxlanib sonra dərc olunması buda çox yaxşı fikirdi...

Niyə görə belə şey eləyirlər axı ? Kimdirsə 100 % qovulub,yada cəzalandığına görə rəhbərlikdən abıjnı düşüb.Ağılsız usaq-muşağdır.Burada əsas rəhbərlikdən olan 4,5 nəfəri çıxmaq şərti ilə qalan status almış adminfasonlarda özlərin elə aparırlar ki,guya idarədə müdir yatdılar.Adamla elə danışırlar ki,baş açmıram bular kimə arxayındı.Hələ biri var eee royal mən açdığım mövzuları silirdi.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...