Jump to content
Forum Windows-az.com

Saytda tərbiyəsizlik ! FOTO

Deliusta

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

RΣD DΣMθN ,Mən biliəm nə deyirəm.Yaxşı?Özünə də yazdım bir dəfə gördü səhv edib utandığından heç bağışlada yazmadı.Kamran Cavadovada yazmışdım ki,bu admin belə edir.Adam gərək bir balaca dilinin altına qənd qoya kiməsə neyisə izah edəndə

Həmişə adamda nə isə yeni olanda sınaqdan keçirməyi xoşlayır axı.Statusda alır.Profili fərqli olur.Görür ki hə nəyisə silə bilər .O saat başlayır səhv axtarır ki,görüm necə olacaq pozmaq. :wink: :wink:

Düzənləndi:

Sayt pullu yerinə altda qey etdiyim kimi olsa əla olar

deməli yeni qeydiyyatdan kecəndə əlaqə nömrəsi istənilsin Daxil etdikdən sonra. sms yolu ilə kod gəlsin nömrəni təstiqləyib qeydiyyati bitirsin əyər biri nəsə qatıqlasa zəng edib həddini bildirmek olar məsəlem: fb da və yaxuda ok.ru vk.ru daki kimi.

Azer qaqash plansetlə daxil oldugum ücün Ç,Ə,Ğ,I,Ö,Ş,Ü yaza bilmirdim :)

Said, mesajını düzənlə bir xahiş

20.) Xahiş edirik öz dilimizə hörmət məqsədi ilə və mövzunun dəqiq anlaşılması üçün mövzulara yazılan cavablarda Ç,Ə,Ğ,I,Ö,Ş,Ü hərflərindən istifadə edilsin, əks halda yazılmış cavab silinəcəkdir.

VahidoV, ümid edirəm o dediyin adminlər arasında mən yoxam səmimi cavab gözləyirəm

məncə pullu olmağini çoxu istəmiyəcəy. rəylərdə yazilan kimi olsa yaxşi olardi rəylər yoxlanişa getsin. və anti-təhqir sistemi yiğilsin. yazilan rəydə söyüş və ya təhqir olanda istifadəçi avtamatik ban olsun. məncə bu 2 sistem olsa qarşisi alinar .ama yenədə siz bilən məsləhətdi

Tanner ,Sözüm kimədirsə konkret deyirəm.Yəni qovulmaqdan qorxum yoxdur.Sən 100% yoxsan.Əgər olsaydın deyərdim.Sən düzdür qayda və qanun tələb edirsən.Amma özündə çox gözəl əməl edirsən və savadında,bacarığında öz yerində.Sən çoxdandan bu saytda idarə heyyətinə daxilsən.Mən 1-aylıq bu hissi yaşayanlar,sonrada ortalığa düşənlərə aid edirəm sözümü.O da hamısına aid deyil.Bura sosial şəbəkə deyil,çat deyil,tanışliq deyil.Bura sadəcə köməklik yeridir.Bir sözlə pedaqoqika.Öyrənirəm,öyrədirəm və inkişaf etdirirəm prisipidir burada.Yəni başqa bir şeyə ehtiyyac yoxdur burada.Fikrim budur.Əslində bu işlər mənə qalmayıb.Sadəcə subiyyektiv fikrimi bildirdim ...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...